Šátral, Šafránek a Hradecká stále živí naději na hlavní soutěž US Open, pět Čechů končí

V prvním kole kvalifikace dvouhry tenisového US Open v úterý uspěli tři čeští tenisté.

More from Aktuálně.cz

Aug 31

"Jeden z nejhorších výkonů." Djokovič nevídaně končí už ve 3. kole US Open

Úřadující šampion prohrál dnes ve 3. kole s Australanem Alexeiem Popyrinem za tři hodiny a dvacet minut.

Aug 27

Lehečka je poprvé ve druhém kole US Open. Uspěla i Krejčíková, Siniaková vypadla

Tenista Jiří Lehečka postoupil poprvé do 2. kola US Open. Maďar Márton Fucsovics duel za stavu 1:6, 6:4, 6:3, 3:0 z pohledu českého hráče skrečoval.

Aug 31

Další favorit končí. Světová trojka Sakkariová vypadla na US Open už ve druhém kole

Světová trojka Maria Sakkariová z Řecka loňské semifinále na tenisovém US Open neobhájí. Ve 2. kole prohrála s Číňankou Si-jü Wang 6:3, 5:7, 5:7.

Aug 22

Siniaková i Lehečka v generálce na US Open vypadli v prvním kole, Martincová jde dál

Tereza Martincová na tenisovém turnaji v kanadském Granby přešla přes první kolo, v němž porazila 6:2, 7:5 Francouzku Océane Dodinovou.

Mar 24

Fantastické Muchová i Siniaková, porazily poslední finalistky US Open. Plíšková končí

Karolína Muchová se o postup do osmifinále utká s hvězdnou Japonkou Naomi Ósakaovou.

Sep 1

Kvitová za hodinu prolétla prvním kolem US Open a čeká ji české derby, Muchová končí

Petra Kvitová na úvod US Open za pouhých 61 minut smetla Polonu Hercogovou a ve druhém kole narazí na Kristýnu Plíškovou.

Sep 2

Kvitová už je ve třetím kole, Plíšková končí. Podívejte se na program US Open

Projděte si program a výsledky českých hráčů a hráček na tenisovém US Open.

Jan 16

Český souboj. Kvitovou čeká v prvním kole Australian Open krajanka Siniaková

Turnajová dvojka Karolína Plíšková začne grandslam v Melbourne s Kristinou Mladenovicovou, Marii Bouzkovou čeká obhájkyně Naomi Ósakaová.