Tenisoví supermani mají svůj kryptonit. Na US Open míří smečka hladových smrtelníků

Rogera Federera trápí záda, Andy Murray laboruje s kyčlí, světová jednička Rafael Nadal nemá ideální formu.

Jan 28

Sabalenková ovládla tenisové Australian Open a má první grandslamový titul

Aryna Sabalenková vyhrála tenisové Australian Open. Po obratu ve finále porazila wimbledonskou šampionku Jelenu Rybakinovou 4:6, 6:3 a 6:4.

Jul 10

Djoković posedmé ovládl Wimbledon, v počtu grandslamových titulů stíhá Nadala

Srbský tenista Novak Djoković porazil Australana Nicka Kyrgiose 4:6, 6:3, 6:4, 7:6 a získal ve Wimbledonu titul počtvrté za sebou a posedmé celkově.

Jan 4

Djokovič bude startovat na Australian Open, dostal výjimku z očkování

Světová jednička Novak Djokovič dostal výjimku z očkování proti koronaviru a bude obhajovat titul na Australian Open.

Jul 11

Djokovič triumfem ve Wimbledonu dohnal Federera a Nadala

Novak Djokovič po výhře 6:7, 6:4, 6:4, 6:3 na Berrettinim potřetí v řadě ovládl Wimbledon a 20. grandslamovým titulem vyrovnal Federera a Nadala.

Jun 13

Djokovič velkolepě otočil finále French Open, má devatenáctý grandslamový titul

Srbský tenista už zaostává jen o jeden triumf na turnajích velké čtyřky za Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem.

Oct 11

Neporazitelný král. Nadal ve finále French Open smetl Djokoviče a dorovnal Federera

Rafael Nadal potřinácté vyhrál grandslamové Roland Garros. Král pařížské antuky ve finále porazil světovou jedničku Novaka Djokoviče 6:0, 6:2 a 7:5.

Feb 21

Že mě lidi nemilují jako Federera nebo Nadala? Jsem jen člověk, hájí se Djokovič

Srb Novak Djokovič platí spíš za méně oblíbeného šampiona. Po zisku další trofeje z Australian Open se rozpovídal o tom, jak s touto nálepkou bojuje.

Nov 17

Tomáš Berdych během kariéry dokázal připsat 19 vítězství nad čtyřmi hegemony světového tenisu

Jan 25

Bitva gigantů. Djokovič smetl Pouilleho a ve finále Australian Open vyzve Nadala

Se světovou dvojkou Nadalem čeká srbského tenistu 53. zápas v kariéře, ve finále grandslamu už spolu hráli sedmkrát.

Sep 8

Nesnesitelná bolest zastavila Nadala. Finále US Open si zahrají Del Potro a Djokovič