Živě: Kvitová vs. Jankovičová 7:5, 7:5, Češka si s bývalou světovou jedničkou poradila

Sledujte online reportáž z prvního kola grandslamového US Open.

More from aktualne.cz

Sep 3

Česká jízda v New Yorku pokračuje. Muchová je na US Open už ve čtvrtfinále

Karolína Muchová zvládla třísetovou bitvu s Číňankou Wang Sin-jü na kurtu Louise Armstronga a postoupila do čtvrtfinále US Open.

Mar 15

Kvitová zvládla úchvatný thriller se světovou trojkou, Muchová vyhrála české derby

Petra Kvitová odvrátila v Indian Wells čtyři mečboly Jessiky Pegulaové, Karolína Muchová přehrála ve třech setech Markétu Vondroušovou.

Feb 21

Česká tenisová smršť se žene Dubají. Zazářily Plíšková, Kvitová, Krejčíková i Muchová

Z českých hráček neprošly druhým kolem jen Linda Fruhvirtová, jež podlehla Jeleně Ostapenkové, a Marie Bouzková po prohře s Jelenou Rybakinovou.

Dec 21

Další česká odhláška z Melbourne. Po Plíškové Australian Open vynechá i Muchová

Tenistka Karolína Muchová se odhlásila z Australian Open a nebude v Melbourne obhajovat účast v semifinále.

Sep 1

Kvitová za hodinu prolétla prvním kolem US Open a čeká ji české derby, Muchová končí

Petra Kvitová na úvod US Open za pouhých 61 minut smetla Polonu Hercogovou a ve druhém kole narazí na Kristýnu Plíškovou.

Sep 28

České naděje zhasly v prvním kole. Muchovou brutální testy na French Open rozplakaly

Dvě české tenisové naděje skončily na antukovém Roland Garros nečekaně hned v prvním kole.

Sep 5

Kvitová přežila kritický začátek druhé sady a probojovala se do osmifinále US Open

Tenistka Petra Kvitová zvládla i třetí kolo US Open bez ztráty setu. Šestá nasazená porazila Američanku Jessicu Pegulaovou 6:4, 6:3.

Sep 2

Kvitová - Kozlovová 7:6, 6:2. Češka na US Open překonala krizi a prošla do 3. kola

Sledovali jste online reportáž z druhého kola grandslamového US Open, ve kterém se Petra Kvitová střetla s Ukrajinkou Katerynou Kozlovovou.