Nadal v prvním setu zaváhal, pak ale dominoval

Španělský tenista Rafael Nadal prošel prvním kolem US Open bez ztráty setu. Srba Lajoviče porazil 7:6, 6:2 a 6:2.

More from Aktuálně.cz

Jun 5

Drtivé finále. Fenomén Nadal vládne i v šestatřiceti, French Open vyhrál počtrnácté

Rafael Nadal získal 22. grandslamový titul kariéry a potvrdil pozici nejlepšího tenisty všech dob.

Jun 13

Djokovič velkolepě otočil finále French Open, má devatenáctý grandslamový titul

Srbský tenista už zaostává jen o jeden triumf na turnajích velké čtyřky za Rafaelem Nadalem a Rogerem Federerem.

Nov 9

Senzace v Sofii. Forejtek hladce porazil grandslamového vítěze Čiliče

Devatenáctiletý tenista Jonáš Forejtek postoupil při debutu na okruhu ATP do 2. kola turnaje v Sofii.

Oct 11

Nadal v klukovské euforii a nechápající Djokovič. To bylo finále Roland Garros

Rafael Nadal získal třináctý titul z French Open. Podívejte se, jak v pařížském finále rozebral Novaka Djokoviče.

Oct 11

Neporazitelný král. Nadal ve finále French Open smetl Djokoviče a dorovnal Federera

Rafael Nadal potřinácté vyhrál grandslamové Roland Garros. Král pařížské antuky ve finále porazil světovou jedničku Novaka Djokoviče 6:0, 6:2 a 7:5.

Sep 9

Nadal porazil v úchvatném finále Medveděva a počtvrté vyhrál US Open

Španělský tenista celkově získal devatenáctý grandslamový titul a už jen jeden ztrácí na Rogera Federera.

Sep 5

Nadal ve čtvrtfinále US Open nezaváhal, o finále si zahraje i Andreescuová

Rafael Nadal ve čtvrtfinále US Open porazil Diego Schwartzmana 6:4, 7:5, 6:2. O finále si zahraje také talentovaná Kanaďanka Bianca Andreescuová.

Jun 8

Živě: Nadal - Thiem 6:3, 5:7, 6:1, 6:1. Španěl ovládl další finále Roland Garros

Sledovali jste online reportáž z finálového utkání mužské dvouhry na grandslamovém Roland Garros.

Jun 4

Nadal a Federer se utkají v semifinále Roland Garros, oba hladce postoupili

Jedenáctinásobný šampion Rafael Nadal a navrátilec na pařížskou antuku Roger Federer se utkají v semifinále Roland Garros.

Jan 25

Bitva gigantů. Djokovič smetl Pouilleho a ve finále Australian Open vyzve Nadala