English

Chandler z Přátel: Prodává luxusní sídlo za 258 milionů korun!

Blesk.cz / Celebrity

Už měl po krk západního pobřeží v Hollywood Hills, a tak se Matthew Perry (48) rozhodl luxusní dům s obrovským bazénem a vlastním kinem prodat. Nové sídlo už si vyhlédl v Kalifornii, za astronomických 412 milionů korun.

More from Blesk.cz / Celebrity

Mar 17

Chandler z Přátel: Prodává luxusní sídlo za 258 milionů korun!

Blesk.cz / Celebrity

Už měl po krk západního pobřeží v Hollywood Hills, a tak se Matthew Perry (48) rozhodl luxusní dům s obrovským bazénem a vlastním kinem prodat. Nové sídlo už si vyhlédl v Kalifornii, za astronomických 412 milionů korun.

Feb 3

Luxusní bydlení Beckhamových ve vile za 900 milionů: Podívejte se!

Bývalá hvězda Spice Girls Victoria Beckham nechala své fanoušky nahlédnout pod pokličku jejich luxusní vile za astronomickou částku před 900 milionů korun. Dům se nachází ve West London a společně s Davidem Beckhamem zde vychovávají čtyři…

Nov 6

Gipsy vydělává jen na luxusní vilu! Stála ho už 10 milionů a pořád není dodělaná

Muzikant Radek Banga alias Gipsy (35) veškeré peníze cpe do bydlení. Honosná vila v hodnotě 8 milionů korun pořád není dodělaná a muzikant přestává věřit, že někdy bude.

Oct 27

Luxusní palác Rosola a Ochotské je na prodej za 26 milionů! Podívejte se, jak žili

Blesk.cz

Dvoupatrový dům o rozloze 700 m2 v pražské Uhříněvsi, který nechal Lukáš Rosol (32) postavit pro svou manželku Michaelu Ochotskou (32) a jejich syna Andrého (2), je po rozchodu na prodej. Za astronomických 26 milionů Kč!

Aug 27

Luxusní sídla, byty za miliony a domy na pláži: Jak žijí české celebrity v zahraničí?

Blesk.cz / Celebrity

Trvalé bydliště mají v České republice, jakmile ale mají chvíli volna, sbalí kufry a odletí do teplých krajin. A některým českým celebritám se v zahraničí zalíbilo natolik, že si tam rovnou zařídili druhý domov.

Aug 19

Chandler z Přátel slaví 48. narozeniny! Zub času na něm řádně zahlodal

Blesk.cz / Celebrity

Coby Chandler v populárním sitcomu Přátelé nikdy nepropásl šanci z někoho si utahovat. Teď by se ovšem obětí sarkastických vtípků mohl stát on sám, respektive jeho představitel Matthew Perry (47). Ten totiž v sobotu slaví 48. narozeniny,…

Jul 25

Krasavec Chandler z Přátel je ten tam: Matthew Perry ukázal šílenou vanu

Blesk.cz

Kdo byl vaší nejoblíbenější postavou v seriálu Přátelé? Byl to Matthew Perry (47) alias Chandler Bing? Vtipný sympaťák, který nejenom, že vypadal dobře, ale měl také skvělý smysl pro humor. Herec dnes už určitě tak dobře nevypadá, a podle…

Jun 13

Luxusní svatba s milionem růží: Nejbohatší černoška oženila svého syna

Blesk.cz / Celebrity

Milion růží, přepychový dort a koncert známého zpěváka jako překvapení. Takovouto svatbu dopřála synovi jedna z nejbohatších černošek na světě Folorunsho Alakija (66). Folarin si vzal studentku bioinženýrství a příležitostnou modelku…

Jun 10

Dagmar Havlová: Nosí luxusní šperky za půl milionu!

Blesk.cz

Herečka Dagmar Havlová (64) dorazila na tradiční Letní párty královny Pařížské ulice Tamary Kotvalové (53). O krásné ženy, luxusní róby a šperky rozhodně nebyla nouze. Sama Havlová na sobě měla doplňky téměř za půl milionu korun!

May 21

Zpěvák Jan Bendig ze Superstar: Bydlení za 5 milionů korun!

Blesk.cz / Celebrity

Mladičký zpěvák Jan Bendig (23) bydlí v centru Prahy – na Žižkově. Svůj půdní byt 2+kk nám poprvé exkluzivně ukázal.

Mar 18

Kmotr Benda ukázal zajímavý dlužní úpis: Paroubek si půjčil milion!

Blesk.cz

Nebýt štědrosti kmotra ze severních Čech Petra Bendy, dost možná by si Petra Paroubková (42) nepořídila dům v Řecku a strana jejího muže by v propadlišti dějin zřejmě skončila už před lety. Teď se Benda vypravil na premiéru muzikálu i s…

Oct 28

Bývalý bezdomovec Radek »Gipsy« Banga: Luxusní vila za 8 milionů!

Blesk.cz / Celebrity

V 15 letech žil na ulici a vykrádal telefonní automaty, aby měl na jídlo. Dnes si ovšem Radek »Gipsy« Banga (34) pořizuje luxusní bydlení. Rapper, který tančil v minulé řadě StarDance, investoval do prvorepublikové vily za Prahou odhadem…

Mar 14

Vila po Ivetě Bartošové v Uhříněvsi: Prodala se za 7 milionů korun!

Blesk.cz / Celebrity

Konečně se prodal! Necelé dva roky po tragické smrti zpěvačky Ivety Bartošové (†48) prodal její syn Artur (19) dům v Uhříněvsi! Podle výpisu z katastru si zpěvaččin syn přilepšil zhruba o 7 milionů korun.

Mar 11

Syn legendárního Limonádového Joea Fialy: Dluží milion korun!

Blesk.cz

Syn Limonádového Joea Karla Fialy (90) herec Jan Fiala (48) je prý v obrovských dluzích. To uvedla paní, která mu údajně půjčila milion korun. Vrácení peněz se však už nedočkala. Zabila ji rakovina jater…

Feb 29

Luxusní i šílené balíčky na Oscarech: Dárek za 5,7 milionu pro každého!

Blesk.cz / Celebrity

Co znamenají OSCAŘI? Opravdu Super Ceny A Řadu Individuí! S obří událostí se ale pojí i obří dary a na nominovaných se rozhodně nešetří! Každému z nich dnes do hotelového apartmá doručí dárkový balíček v hodnotě přes 5,7 milionu korun!

Aug 18

Luxusní byt po slavném návrháři Guccim je na prodej! Stojí pouhou miliardu korun

Blesk.cz / Celebrity

New York jako na dlani. Ten můžete mít, pokud si koupíte byt po slavném Mauriziu Guccim. K mání je za miliardu korun a k prodeji je ihned. Dcery slavného návrháře Allegra a Alessandra se ho potřebují zbavit, jelikož teď většinu času tráví…

Aug 17

Když dům, tak pořádný: Taylor Swift chce koupit zámek za 175 milionů korun

Blesk.cz / Celebrity

Holka není žádný troškař. Když už kupovat dům, tak pořádný! A v nejlepším případě zámek! Zpěvačka Taylor Swift se hodlá pořádně praštit přes kapsu. Uvažuje totiž o koupi sídla za sedm milionů dolarů (175 milionů korun).

Jun 15

Proč nežít v megaluxusu? Osbournovi koupili sídlo za 250 milionů korun!

Blesk.cz

Ti si tedy umí vybrat! Osbournovi si koupili nový dům. A není to jen tak nějaký obyčejný domek. Je to luxusní sídlo, za které slavná rodina zaplatila v přepočtu kolem 250 milionů korun!

Mar 26

Tajemství zesnulého Petera Kovarčíka: Luxusní sídlo v USA za 19 milionů!

www.blesk.cz

Rodák z Nitry nebyl troškař. Peter Kovarčík (†61), jehož mrtvolu v pondělí objevili policisté v koupelně pražského bytu, měl v Americe sídlo za 19 milionů korun!

Feb 6

Tajemství opuštěné Šeredové: Luxusní horská chata za miliony!

www.blesk.cz

Vysoko v horách ukrývá Alena Šeredová (36) své bohatství! Hájenka ve Špindlerově Mlýně v závratné hodnotě přes 50 milionů korun jí měsíčně vydělává majlant. Je to ale přepych jen pro vyvolené!