English

kratkaves.cz

Wednesday, Mar 3

11

Sčítání lidu 2021 – informace

kratkaves.cz

Sčítání lidu 2021 – informace

Monday, Feb 15

19

Zasedání zastupitelstva 22.2.2021

kratkaves.cz

Zasedání zastupitelstva 22.2.2021

Monday, Feb 1

12

Směnná smlouva

kratkaves.cz

Směnná smlouva

Tuesday, Jan 26

E-distribuce – termíny odečtů elektroměrů

kratkaves.cz

Východ_Krátká Ves_05.02.2021 – 18.02.2021 CEZD_letak

Tuesday, Jan 19

20

Dražební vyhláška

kratkaves.cz

Dražební vyhláška

Monday, Jan 11

08

Schválený rozpočet na rok 2021

kratkaves.cz

Schválený rozpočet na rok 2021

Monday, Dec 21

07

Pozvánka na zasedání zastupitelstva 28.12.2020

kratkaves.cz

Pozvánka na zasedání zastupitelstva 28.12.2020

Monday, Dec 14

19

Návrh rozpočtu 2021

kratkaves.cz

Návrh rozpočtu 2021

Friday, Dec 11

07

Rozpočtové opatření č. 10/2020

kratkaves.cz

Rozpočtové opatření č. 10.2020

Monday, Dec 7

18

Pozvánka na zasedání zastupitelstva dne

kratkaves.cz

Pozvánka na zasedání zastupitelstva 14.12.2020

Tuesday, Nov 17

19

Zpráva č. 2 o uplatňování územního plánu Krátká Ves

kratkaves.cz

Zpráva č. 2 o uplatňování územního plánu Krátká Ves

Friday, Nov 13

11

Veřejnoprávní smlouva o zajištění činnosti obecní policie

kratkaves.cz

Veřejnoprávní smlouva o zajištění činnosti obecní policie

Thursday, Nov 12

Rozpočtové opatření č. 9/2020

kratkaves.cz

Rozpočtové opatření č. 9.2020

Monday, Nov 9

15

Pozvánka na zasedání zastupitelstva 9.11.2020

kratkaves.cz

pozvanka na zastupitelstvo 9.11.2020

Tuesday, Nov 3

Zdravotní ústav – rozbor vody

kratkaves.cz

Zdravotní ústav – vzorky vody

Monday, Oct 26

11

Pozvánka na zasedání zastupitelstva 2.11.2020

kratkaves.cz

Pozvánka na zastupitelstvo 2.11.2020

Monday, Oct 12

21

Pozvánka na zasedání zastupitelstva

kratkaves.cz

Pozvánka na zasedání zastupitelstva

Saturday, Oct 10

13

Rozpočtové opatření č. 8/2020

kratkaves.cz

Rozpočtové opatření č. 8.2020

Wednesday, Oct 7

19

Monday, Oct 5

18

Friday, Sep 18

15

Pozvánka na zasedání zastupitelstva

kratkaves.cz

Pozvánka na zasedání zastupitelstva

Friday, Sep 11

12

Veřejné fórum k obchvatu Krátké Vsi

kratkaves.cz

Veřejné fórum k obchvatu Krátké Vsi se uskuteční 17. 9. 2020 od 18:00 v zasedací místnosti obecního úřadu.

Thursday, Sep 10

18

Nařízení Krajské hygienické stanice kraje Vysočina

kratkaves.cz

Narizeni_c._10-2020_-_zruseni_mimor._opatr._9-2020

Wednesday, Sep 9

15

Rozpočtové opatření č. 7/2020

kratkaves.cz

Rozpočtové opatření č. 7.2020

Tuesday, Sep 8

18

Dražební vyhlášky

kratkaves.cz

Dražební vyhláška 566, 567 Dražební vyhláška 572/3, 572/4, 572/5, 572/6,572/7

Rozpočtové opatření č. 6/2020

kratkaves.cz

Rozpočtové opatření č. 6.2020

Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice kraje Vysočina

kratkaves.cz

Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice kraje Vysočina 9 2020

Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice

kratkaves.cz

Nařízení mimořádného opatření Krajské hygienické stanice kraje Vysočina se sídlem v Jihlavě č. 6/2020

VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA

kratkaves.cz

OPATŘENÍ OBECNÉ POVAHY Příloha č. 1 Rozdělovník