myturiec.sme.sk

Monday, Apr 3

08

I. TRIEDA: Košťany spasil Nosák, hetrik Kláštorčana Krupčíka + FOTO

Dubové odohralo ďalší vyrovnaný zápas, no opäť prišlo o bodový zisk v úplnom závere. Ďanová predviedla osemgólové predstavenie, Košťany vykúpil kanonier Nosák.

Sunday, Apr 2

23

Druhé semifinále: Prvý krôčik sme urobili

V druhom semifinále Martin nedovolil Humennému streliť ani gól a vyrovnal stav série.

17

16

III. LIGA: Ihrisko ako zo seriálu Okresní přebor, rozbitý nos, tri góly za štyri minúty

Futbalisti Fomatu naplnili úlohu papierového favorita a bez väčších problémov zdolali posledný celok tabuľky z Vrakune.

11

Fantázia, hokejistky vybojovali svoj jedenásty majstrovský titul

Martinské hokejistky zvládli piaty zápas finálovej série a po pätnástich rokoch sa tešia z majstrovského titulu. Gólom v predlžení o tom rozhodla Roman Halušková.

Saturday, Apr 1

22

Prvé semifinále: Maťovčík vydržal v bráne pár minút, Martin zameškané nedobehol

Do série vstúpili lepšie Humenčania, ktorý strelili v prvej tretine úvodného semifinále dva rýchle góly a vyhnali Maťovčíka z brány. Potom naši zabrali, ale na zvrat to nestačilo.

16

Friday, Mar 31

17

Futbalový program: V nedeľu sa hrá turčianske El Clásico

V nedeľu privíta v šlágri víkendu Belá na svojom ihrisku Žabokreky. V sobotu vyzve Blatnica silný Švošov.

12

Rokovanie prerástlo do osobných útokov, mestské zastupiteľstvo v Martine čakajú zmeny

Do dozorných rád boli nominovaní noví členovia, niektorí aj trikrát.

Thursday, Mar 30

15

11

MALÝ FUTBAL: Martin bojuje o prvenstvo v skupine, štartujú mestské ligy

Martinskému tímu malého futbalu sa zatiaľ v Niké Superlige darí, cez víkend štartujú aj mestské ligy.

Wednesday, Mar 29

16

Žena v Priekope napadla druha kuchynským nožom

Policajti spracovali návrh na jej vzatie do väzby.

13

Nemal vodičák, jazdil po pešej zóne a nafúkal skoro dve promile

Policajti zadržali v Martine mladého Oravca, jazdil na hľadanom vozidle.

Tuesday, Mar 28

16

12

Silný vietor na horách spôsobil na strednom Slovensku výpadky elektriny

Bez elektriny sú aj ľudia v okrese Martin.

09

VI. LIGA: Sučany vykročili za záchranou, zdolali Chlebnice

Aj v šiestej lige kvarteto turčianskych tímov začínalo odvetnú časť súťaže pred vlastnými fanúšikmi. Príjemným prekvapením bolo víťazstvo Sučian nad Chlebnicami, ťažké zápasy zvládli Blatnica i Bystrička. Zakopla len Štiavnička.

08

Monday, Mar 27

21

I. TRIEDA: Košťany sú prvé, Vrútky skórovali až v predposlednej minúte + FOTO

V susedskom súboji Kľačany – Lipovec sa potvrdila otrepaná pravda, že derby nemá favorita. V šlágri kola Trebostovo zdolalo dvojgólovým rozdielom Príbovce.

12

V. LIGA: V Belej na ihrisku sedem zahraničných hráčov, všetci naši stopercentní + FOTO

Všetky naše celky vstupovali do jarnej časti domácimi zápasmi a všetky dokázali zabodovať naplno. Diviaky boli vo vedení od začiatku stretnutia, Žabokreky a Belá svoje súboje otáčali.

Sunday, Mar 26

00

To bola nedeľa, hokejisti v semifinále, hokejistky odvrátili mečbal, hádzanári majú bod

Turčiansky šport už dlho nezažil takú vydarenú nedeľu. Hokejisti zvládli štvrťfinálový zápas číslo sedem a postúpili do semifinále. Hokejistky odvrátili mečbal Popradčaniek a vyrovnali finálovú sériu na 2:2. Hádzanári si doviezli bod z…

18

Správy z Turca: Turčianski študenti žali úspechy

Vo Valči sa lúčili so zimou a v Martine sa deti dozvedeli niečo nové o tajoch prírody.

12

III. LIGA: Séria troch prehier skončila, skvelý prvý polčas, dobre postavené tyče + FOTO

Fomat po troch prehrách zabral naplno. V šesťbodovom zápase zdolal na domácom ihrisku Inter Bratislava.

Saturday, Mar 25

20

Štyri roky po sebe má športová anketa tú istú víťazku

Najlepším športovcom mesta Martin za rok 2022 sa stala atlétka Gabriela Gajanová. Anketu vyhrala štvrtýkrát po sebe.

18

Friday, Mar 24

23

Šieste štvrťfinále: Fafro nemá nervy, zvláštny verdikt rozhodcu, nahnevaný brankár Trnavy

Rozhodca martinským fanúšikom v tretej tretine poriadne rozhodil nervovú sústavu, chladnú hlavu si však zachoval Miloš Fafrák a vybavil siedmy zápas.

13

Medokýš chradne, rekonštrukcia by však bola veľmi nákladná

Martinská radnica sa o pozemok stará, aj keď nemusí.

Thursday, Mar 23

20

Pred štartom prvej triedy: Ktorí hráči sú zranení, ako dopadne kanonier Nosák, kto bude prvý

Štrnásť účastníkov prvej triedy vstúpi cez víkend do jarnej časti súťaže. Prinášame sumár zmien v kádri, výsledky všetkých prípravných zápasov či tipy na to kto zvíťazí a kto skončí posledný.

11

Ľudia v Martine dostávali papuče, nevedeli prečo. Tvrdia, že o parkovaní informácie nemali

Dopravné značky upozorňujú na možnosť parkovania len rezidentom.

Wednesday, Mar 22

22

Piate štvrťfinále: Trnava získala postupový mečbal, my už musíme

Aj po piatom stretnutí série platí, že mužstvo, ktoré otvorí skóre zápasu, sa teší z víťazstva. V stredu ako prví rozvlnili sieť Trnavčania a ako bonus získali k výhre mečbal.