English

www.cikhaj.cz

Today News

11

DOTAZNÍK K SOCIÁLNÍM SLUŽBÁM pro dobrovolný svazek obcí Subregion Velké Dářko

www.cikhaj.cz

Vážení občané obcí Cikháj, Karlov, Polnička, Račín, Radostín, Světnov, Škrdlovice...

09

Zrušení úředních hodin

www.cikhaj.cz

Dne 8.3. 2021 budou zrušeny úřední hodiny. V případě potřeby...

Friday, Mar 5

13

Informace o omezení dopravy

www.cikhaj.cz

Reakcí na uzavření školských zařízení dochází v linkové (autobusové) dopravě k termínu...

Friday, Feb 26

20

Monday, Feb 22

18

Drůbežárna Mírovka

www.cikhaj.cz

DRŮBEŽÁRNA MÍROVKA, Svoboda-Havel, prodává ve čtvrtek 11. března 2021 v...

Thursday, Feb 18

21

Čistá Vysočina – 18.4.

www.cikhaj.cz

Leták Čistá vysočina 2021 Přidejte se k nám do projektu...

Kominictví

www.cikhaj.cz

Firma: TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů. Bude...

09

Ptačí chřipka

www.cikhaj.cz

Ptačí chřipka – informace pro drobnochovatele 2021

Nabídka práce pro OZP

www.cikhaj.cz

Distributor – leták oboustranný 2021

Monday, Feb 1

DOTAZNÍK K SOCIÁLNÍM SLUŽBÁM pro dobrovolný svazek obcí Subregion Velké Dářko

www.cikhaj.cz

Vážení občané obcí Cikháj, Karlov, Polnička, Račín, Radostín, Světnov, Škrdlovice...

Wednesday, Jan 27

Zrušení úředních hodin

www.cikhaj.cz

Dne 1.2. 2021 budou zrušeny úřední hodiny. V případě potřeby...

Tuesday, Jan 12

15

Podpořte úpravu našich běžkařských tras Subregionu Velké Dářko

www.cikhaj.cz

Podpořte úpravu našich běžkařských tras Subregionu Velké Dářko, které je...

Monday, Jan 11

16

Informace a novinky z Centra po zdravotně postižené, pracoviště Žďár nad Sázavou

www.cikhaj.cz

Informace a novinky z CZP Žďár nad Sázavou – stáhnout

Thursday, Jan 7

21

Cena vodného pro rok 2021

www.cikhaj.cz

Cenu vodného pro rok 2021, která se skládá z pevné složky...

11

Upozornění na splatnost místního poplatku za komunální odpad za rok 2021

www.cikhaj.cz

Obecní úřad Cikháj upozorňuje, že dle obecně závazné vyhlášky Obce...

Monday, Dec 21

17

ZMĚNA SVOZU KOMUNÁLNÍHO ODPADU

www.cikhaj.cz

!ZMĚNA SVOZU KOMUNÁLNÍHO ODPADU! Nově v roce 2021 bude svoz směsného...

Monday, Dec 14

15

Zrušení úředních hodin

www.cikhaj.cz

Dne 14.12 budou zrušeny úřední hodiny. V případě potřeby mě...

14

Hlášení stavu vodoměrů

www.cikhaj.cz

Firma Velké Dářko žádá všechny občany o nahlášení stavu vodoměrů...

Komunální odpad

www.cikhaj.cz

Vážení občané, svozy komunálního odpadu připadající na čtvrtek 31.12.2020...

Tuesday, Dec 8

15

Wednesday, Dec 2

21

Řeznictví a uzenářství Bobrová – středa – 10:30

www.cikhaj.cz

V nabídce jsou syrová masa cca 8 druhů, marinovaná a...

Monday, Nov 23

09

Komíny – servis

www.cikhaj.cz

Firma: TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů. ...

Tuesday, Nov 10

11

10

Změna spojů – 314,340 od 1.1.2021

www.cikhaj.cz

b793d7ca3ee649c8a0a314297e07f0f1

Tuesday, Nov 3

09

Nepoteče voda 5.11.2020

www.cikhaj.cz

Ve čtvrtek 5.11.2020 z důvodů rekonstrukce vodovodního řádu nepoteče voda...

Thursday, Oct 29

18

Dotazník pro Strategický plán obce Cikháj

www.cikhaj.cz

Šetření za účelem: Zpracování Strategického plánu rozvoje obce Cikháj Vážení občané, dovolujeme...

Tuesday, Oct 27

10

Monday, Oct 26

16

Informace k čerpání ošetřovného z důvodu uzavření škol v týdnu 26. 10 – 1. 11. 2020

www.cikhaj.cz

,,Ze zákona není možné čerpat ošetřovné během prázdnin a tzv....