English

www.huslenky.cz

Friday, Jan 15

11

DOPLNĚNÍ! Informace ohledně očkování COVID-19

www.huslenky.cz

Oznámení praktické lékařky v Huslenkách paní doktorky Pečivové občanům starších 80 let ohledně očkování na covid. Občané starší 80 let se nemusí registrovat do centrálního systému, ale mohou zavolat (oni nebo někdo z rodiny) přímo paní…

Wednesday, Jan 6

10

Hlášení rozhlasu 6.1. 2021

www.huslenky.cz

Dnes 6. ledna probíhá na Huslenkách svoz plastu. Po celý rok 2021 bude svoz plastu vždy první středu v měsíci.; Dnes 6. ledna od 10:50-11:10 u váhy se uskuteční prodej ovoce – zeleniny: brambory žluté (10kg pytel), cibule, česnek, jablka,…

Tuesday, Jan 5

12

10

Tříkrálová sbírka 2021

www.huslenky.cz

Přispět můžete na obecním úřadě v pondělí a ve středu od 12-17:00 nebo po domluvě (přes telefon 731 721 321) i mimo úřední dny.

Monday, Jan 4

ODPADY 2021

www.huslenky.cz

Sazba poplatků za komunální odpad v obci Huslenky

Thursday, Dec 24

12

Monday, Dec 21

11

Cenové oznámení VaK, a.s.

www.huslenky.cz

Úprava ceny vodného a stočného pro rok 2021 s platností od 1.1.2021.

Thursday, Dec 17

10

Betlémské světlo - možnost převzetí světla do svých domovů

www.huslenky.cz

Využijte možnosti získat Betlémské světlo, na každé zastávce na trase vlaku bude možno si světlo převzít.

Wednesday, Dec 16

09

Wednesday, Dec 9

11

Svoz odpadu 2021

www.huslenky.cz

Harmonogram svozu odpadu pro rok 2021

Monday, Dec 7

17

Huslenky navštívila Mikulášská družina

www.huslenky.cz

Podívejte se na video z návštěvy Mikulášské družiny a společného rozsvícení Huslenského vánočního stromu.

Tuesday, Dec 1

11

Rozsvícení vánočního stromu netradičně

www.huslenky.cz

Doba covidová žádá stále nové inovace, tak letos tradiční setkání u stromečku musí nahradit to virtuální, připojte se i Vy na facebooku Obce Huslenky.

Monday, Nov 30

09

Thursday, Nov 26

10

Oznámení z matriky

www.huslenky.cz

Vážení občané, vzhledem k omezenému provozu matriky na obci Huslenky pro Vás máme možnost vyřídit Vaše potřebné záležitosti v úterý 1.12. od 9:00 hodin. Je potřeba se dopředu nahlásit buď emailem: ou@huslenky.cz nebo na tel. 731 721 321.

Wednesday, Nov 25

09

Mikuláš i s družinou navštíví Huslenky

www.huslenky.cz

Můžete so objenat Mikulášskou družinu až domů, a to v pátek 4.12. 2020.

Friday, Nov 13

13

DOPLNĚNÍ informace - Potraviny Jednota na Bařinách znovu obnoví provoz v pondělí 16.11.

www.huslenky.cz

Oznamujeme občanům, že od čtvrtka 5.11. 2O2O bude uzavřena, nejméně do 10.11., prodejna Jednoty - Bařiny. Nákup si můžete obstarat např. v dolní Jednotě nebo v potravinách Trlica. O dalším vývoji situace Vás budeme zavčas informovat.

Wednesday, Nov 4

19

Zahájení provozu MŠ Huslenky od 9.11.

www.huslenky.cz

oznamuji Vám, že od pondělí 9. listopadu 2020 bude naše mateřská škola opět v PROVOZU.

Tuesday, Nov 3

10

Ordinační doba praktické lékařky MUDr. Alžběty Pečivové

www.huslenky.cz

Praktický lékař: MUDr. Alžběta Pečivová, sestra: Marie Slováčková

Monday, Nov 2

16

Friday, Oct 30

12

Informace o odpočtu vodoměrů

www.huslenky.cz

ODPOČET SPOTŘEBY VODY ZA FAKTURAČNÍ OBDOBÍ listopad 2019 - říjen 2020

Thursday, Oct 29

18

ROZSVIŤME HUSLENKY 31.10. od 18hod.

www.huslenky.cz

Připojte se ke společné akci, každý z pohodlí svého domu.

Monday, Oct 26

19

Hlášení o prodeji

www.huslenky.cz

V úterý 27.10.20 od 10:50-11:20 u váhy proběhne přímý prodej ovoce-zeleniny: 25kg balení brambor z Vysočiny na uskladnění (při odběru 3 a více pytlů,1 kg mandarinek zdarma), dále nabízíme 25kg balení červených brambor, cibuli, česnek,…

Friday, Oct 23

20

OZNÁMENÍ z MŠ Huslenky

www.huslenky.cz

Ředitelka Mateřské školy Huslenky oznamuje, že po projednání se zřizovatelem obce Huslenky, z důvodu výskytu onemocnění COVID 19 v MŠ a prevenci proti dalšímu šíření nemoci UZAVÍRÁ provoz Mateřské školy Huslenky od dne:; 26. 10. 2020 do…

Thursday, Oct 22

09

Monday, Oct 19

14

Friday, Oct 16

20

Monday, Oct 12

12

Thursday, Oct 8

09

UPOZORNĚNÍ!

www.huslenky.cz

Z důvodu rekonstrukce PZS na trati Vsetín – Velké Karlovice bude od 14.10 do 23.10. 2020 v naší obci několik uzavírek železničních přejezdů.

Monday, Oct 5

11