English

www.obechvozdec.cz

Today News

07

Thursday, Apr 22

20

01

Thursday, Apr 8

22

Tuesday, Apr 6

20

Návrh závěrečného účtu obce Hvozdec za rok 2020 vč. Zprávy o výsledku přezkoumání hospodaření za rok 2020

www.obechvozdec.cz

Přílohy:; Příloha č. 1 FIN 2-12 prosinec 2020; Příloha č. 2 Rozvaha prosinec 2020; Příloha č. 3 Výkaz zisku a ztrát prosinec 2020

Monday, Apr 5

17

Tuesday, Mar 23

01

Monday, Mar 8

21

Wednesday, Mar 3

Sunday, Feb 28

11

Krizové opatření vlády k omezení pohybu od 1. 3. 2021

www.obechvozdec.cz

Sbírky zákonů č. 39/2021 obsahující vyhlášení nouzového stavu a usnesení vlády přijatá v souvislosti s pandemií Covid-19.

Thursday, Feb 18

21

Leták - HROMADNÁ KONTROLA KOTLŮ NA TUHÁ PALIVA A PLYN

www.obechvozdec.cz

PROBĚHNE V OBCI VE DNECH 22.4.2021 - 23.4.2021

Wednesday, Feb 17

20

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

www.obechvozdec.cz

09.03.2021; od 08:00; do 09.03.2021; Hvozdec; Část obce; Hvozdec; Vypnutá oblast:; Hvozdec 40

Wednesday, Feb 10

23