English

www.rozsicka.cz

Monday, May 25

13

Návrh závěrečného účtu za rok 2019 Technické služby Malá Haná

www.rozsicka.cz

Návrh závěrečného účtu 2019 DSO Malá Haná

Tuesday, May 19

20

Veřejná vyhláška

www.rozsicka.cz

3339652714

Monday, May 18

11

Rozpočtové opatření 6

www.rozsicka.cz

Rozpočtové opatření 62020

Oznámení o zveřejňování

www.rozsicka.cz

Oznámení o zveřejňování RO6

Rozpočtové opatření číslo 6

www.rozsicka.cz

Oznámení o zveřejňování RO6

Rozpočtové opatření číslo 5

www.rozsicka.cz

Rozpočtové opatření 52020

Friday, May 15

Oznámení o zveřejňování

www.rozsicka.cz

Oznámení o zveřejňování RO7

Rozpočtové opatření číslo 7

www.rozsicka.cz

Rozpočtové opatření 72020

Návrh Závěrečného účtu obce Rozsíčka za rok 2019

www.rozsicka.cz

Návrh Závěrečného účtu 2019 Fin 2019 Rozsíčka Příloha 2019 Rozsíčka VZZ 2019 Rozsíčka Zpráva o přezkumu 2019

Tuesday, May 12

19

Pozvánka na zasedání

www.rozsicka.cz

pozvánka 29.5.

Veřejná vyhláška

www.rozsicka.cz

4127585034

Wednesday, Apr 29

17

Mimořádné otevření knihovny v pondělí 4. května

www.rozsicka.cz

Obecní knihovna bude mimořádně otevřena pro veřejnost v pondělí 4. května od 17:00 do 18:30 hodin.

Tuesday, Apr 28

19

Veřejná vyhláška

www.rozsicka.cz

3831157985 3360320793

Tuesday, Apr 21

Wednesday, Apr 1

15

Zápis dětí do 1.třídy ZŠ Olešnice

www.rozsicka.cz

Zápis žáků do 1. ročníku ZŠ Ředitel ZŠ a MŠ města Olešnice informuje rodiče a další zákonné zástupce dětí, že zápis do 1. ročníku ZŠ proběhne na Základní škole v Olešnici v souladu s „Opatřením ministra školství, mládeže a tělovýchovy...…

Tuesday, Mar 24

19

Změna úředních hodin po dobu trvání nouzového stavu

www.rozsicka.cz

Změna úředních hodin po dobu nouzového stavu

11

Oznámení o zveřejňování

www.rozsicka.cz

Oznámení o zveřejňování 2020

Rozpočtové opatření č.2

www.rozsicka.cz

Rozpočtové opatření 22020

Saturday, Mar 21

13

Upozornění

www.rozsicka.cz

Sběr nebezpečného a velkoobjemového odpadu plánovaný na tento víkend je zrušen. Náhradní termín bude včas oznámen.

Tuesday, Mar 17

21

07

Rozhodnutí o nařízení o regulaci dopravy

www.rozsicka.cz

Rozhodnutí – regulace dopravy-1

Monday, Mar 16

10

Přerušení dodávky el.energie

www.rozsicka.cz

oznámení o přerušeni dodávky el.energie

Sunday, Mar 15

15

Sběr nebezpečného a objemného odpadu

www.rozsicka.cz

Nebezpečný-odpad 2020

Friday, Mar 13

17

15

Oznámení v rámci situace-´´Nouzový stav´´

www.rozsicka.cz

Oznámení omezení v rámci ´´Nouzového stavu´´

Thursday, Mar 12

19

Usnesení vlády-nouzový stav

www.rozsicka.cz

Na základě usnesení vlády byl vyhlášen “NOUZOVÝ STAV” na území České republiky Níže jsou shrnuty opatření,podle kterých je nutno se řídit (zdroj:Novinky.cz) Co se zakazuje Všechna divadelní, hudební, filmová a další umělecká představení,…

Tuesday, Mar 10

14

Mimořádná opatření COVID-19

www.rozsicka.cz

Mimoradne_opatreni_-_karantena_po_navratu_z_Italske_republiky Mimoradne_opatreni_-_prakticti_lekari Mimoradne_opatreni_-_uzavreni_zakladnich__strednich_a_vysokych_skol_od_11._3._2020 Mimoradne_opatreni_-_zakaz_konani_akci_nad_100_osob_od…

Wednesday, Feb 12

19

Dotace z JMK-Nákup zahrdního traktůrku

www.rozsicka.cz

podpora Nákup zahradního traktoru

Tuesday, Feb 11

20

Dotace z JMK-SDH ROZSÍČKA

www.rozsicka.cz

podpora JSDH