English

www.streliceubrna.cz

Thursday, Jun 17

09

Tuesday, Jun 15

19

18

14

11

Monday, Jun 14

16

Friday, Jun 11

10

05

Wednesday, Jun 9

16

11

STAV/2299/2021/Ka

Rozhodnutí - dodatečné povolení rekreačního objetu, Nebovidy.

01

Tuesday, Jun 8

18

Monday, Jun 7

21

17

15

Friday, Jun 4

13

Thursday, Jun 3

17

HÝBEME SE HEZKY ČESKY

Pomozte týmům ze svého okolí do finále.

14

13

08

Wednesday, Jun 2

17

15

Tuesday, Jun 1

23