Třicetiletého Kováře připravil o šanci na první čisté konto ve 49. minutě Nikita Michajlov, jenž zblízka snížil na 1:3. Výhru hostů pečetil tři sekundy před koncem do prázdné branky svým druhým gólem v zápase Anatolij Golyšev. Kovář má na kontě čtyři vychytaná vítězství a pouze pět obdržených branek.
Po porážce v úvodním duelu sezony zvítězila počtvrté Jaroslavl, jejíž branku hájí český gólman Alexander Salák. Lokomotiv vyhrál 3:1 na ledě CSKA Moskva a jeho vítězný gól vstřelil ve 26. minutě obránce Jakub Nakládal. Salák se v Parku Legend blýskl 37 zákroky, překonal ho jen ve třetí třetině olympijský vítěz z Pchjongčchangu Kirill Kaprizov.
Další český brankář Dominik Furch z Čerepovce musel skousnout porážku 1:2 na ledě Slovanu Bratislava, v jehož brance byl strůjce dvou brněnských extraligových titulů Marek Čiliak. Asistenci u jediného gólu hostů si připsal útočník Matěj Stránský.
Třetí vítězství v sezoně zaznamenal Magnitogorsk pod vedením českého trenéra Josefa Jandače, díky dvěma gólům kanadského útočníka Matta Ellisona vyhrál 2:1 v prodloužení v Čeljabinsku.
48:43 Piganovič (Dugin)
10:01 Golyšev (Paré)
19:59 Kučerjavenko
42:33 V. Popov (Litovčenko)
59:55 Golyšev (Obidin)
Krasikov (D. Taylor) – Demidov, Piganovič, Savčenko, K. Alexejev, Ignatovič, Morozov, Naumov – Lisin, Dugin, Šarov – Bertrand, Junttila, J. Peltola – Emmerton, Zyrjanov, Pervušin – Barbašev, A. Jakovlev, Michajlov – Romancev.
Jakub Kovář (Sochackij) – Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Mamkin, D. Bodrov, Jegoršev, Ljamin, Valitov – Krikunov, Kučerjavenko, Milovzorov – Dawes, Sexton, S. Da Costa – Golyšev, Paré, Česalin – V. Popov, Kuzněcov, Litovčenko – Obidin.
Rozhodčí: Lavrentěv, Birin – Bitjukov, Parikov
Počet diváků: 7 420
57:34 Peňkovskij (Stoa, Bailen)
25:40 Ellison (Mozjakin, Wolski)
61:15 Ellison
Děmčenko (Sudnicin) – Bailen, Šinin (C), Rjasenskij, Borodkin, N. Chlystov, Nikitin, Isajev – Bergström, Gynge, Szczechura – Peňkovskij, Stoa, Kravcov – Glinkin (A), Lapenkov, Polygalov (A) – Gubarev, Rybakov, Kokujov.
Košečkin (Zagidulin) – Antipin, J. Birjukov (A), Běreglazov, Matuškin, Rylov, Vereščagin – Ellison, Mozjakin (C), N. Kuljomin (A) – Ljubimov, Jazkov, Varfolomejev – Pakarinen, Wolski, Rasmussen – Timkin, Několenko, Kaletnik – Olšanskij.
Rozhodčí: Romaško, Fatejev – Kučava, Novikov
Počet diváků: 7 060
13:09 Myttynen (McMillan, Clark)
32:43 Maione (Zanetti, Džerinš)
38:49 Šulenin (Dzierkals)
44:48 Videll (M. Redlihs, Darzinš)
00:54 Tarasov (Kagarlickij, Šipačov)
41:39 I. Nikulin (Afinogenov)
Gudlevskis (Biljalov) – Sotnieks (A), Gimajev, Maione, Zanetti, Ališauskas, Zile, Šulenin – Darzinš (C), M. Redlihs (A), Videll – Clark, Myttynen, McMillan – Dzierkals, Džerinš, Razgals – Skvorcovs, Gegeris, Pavlovs – Berzinš.
Jerjomenko (Bočarov) – Volkov, Hietanen, D. Višněvskij, Koivisto, Pribylskij, I. Nikulin (C), Alexejev – Tarasov, Kagarlickij, Šipačov (A) – Afinogenov (A), Boyd, Brjukvin – Indrašis, Zackrisson, Zlobin – Petunin, Mozer, Pankratov – Igumnov.
Rozhodčí: Kuljov, Ravodin – Maitak, Strelcov
44:57 Kaprizov (Grigorenko, Pašnin)
13:48 Jelesin (Kontiola, Loktionov)
25:09 Nakládal
27:35 Kozun (Apalkov, Kontiola)
L. Johansson (28. I. Sorokin) – Pašnin, Naumenkov, Dahlbeck, M. Robinson (A), Nestěrov (A), Marčenko, Romanov – Tělegin, Andronov (C), Hansen – Kaprizov, Vey, Grigorenko – Slepyšev, Šalunov, Tolčinskij – Al. Popov, Světlakov, Kalinin.
Salák (Konovalov) – Afanasjev, Nakládal, Jelesin (A), Pajgin, Kutuzov, Čerepanov, Averin – Loktionov, Kontiola, Kozun – Iljenko, Kraskovskij, Averin (A) – Sannikov, Alexejev, Jurtajkin – Kajumov, Ivanov, Apalkov (C) – Denisenko.
Rozhodčí: Beljajev, Akuzovskij – Goljak, Dědjulja
Počet diváků: 10 868
25:12 Sukel' (Virta)
39:27 Liška (Lunter, Grman)
40:42 Boychuk (Stránský, Ashton)
Čiliak (Štěpánek) – Sersen (C), Gelinas, Grman, Klok, Jánošík, Meszároš (A), Švarný – Řepík (A), Taffe, Červený – Liška, Chipchura, Lunter – Virta, Rau, Sukel' – Buc, Šimun, Hrnka.
Furch (Artamkin) – Kuljaš (A), A. Kulda, Kornějev, Verjovkin (A), Kudako, Malevič, Syčuškin – Stránský, Boychuk, Ashton – Geraskin, Trubačjov, Vovčenko – Rybin (C), Jašin, Bumagin – I. Zacharčuk, Karlin, Monachov – Lapin.
Rozhodčí: Gofman, Bondar – Sadovnikov, Sazonov
Počet diváků: 5 162
.
Charlamovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Jekatěrinburg | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 16:7 | 10 |
2. | Nižnij Novgorod | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 17:11 | 8 |
3. | Magnitogorsk | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 12:7 | 6 |
4. | Kazaň | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 10:14 | 4 |
5. | Čeljabinsk | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 3 |
6. | Nižněkamsk | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5:12 | 2 |
Černyševova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Omsk | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 17:4 | 8 |
2. | Ufa | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 14:11 | 6 |
3. | Barys Astana | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 14:11 | 3 |
4. | Kunlun Red Star | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7:12 | 3 |
5. | Vladivostok | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 8:13 | 2 |
6. | Chabarovsk | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5:13 | 0 |
7. | Novosibirsk | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6:21 | 0 |
Bobrovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Jokerit Helsinky | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 17:6 | 8 |
2. | Dinamo Riga | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 13:10 | 7 |
3. | Spartak Moskva | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 13:8 | 6 |
4. | Čerepovec | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 12:15 | 5 |
5. | Petrohrad | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 13:10 | 4 |
6. | Dynamo Moskva | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 12:18 | 3 |
Tarasovova divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Jaroslavl | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 16:8 | 8 |
2. | CSKA Moskva | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 10:8 | 6 |
3. | HK Soči | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 11:10 | 5 |
4. | Viťaz Čechov | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 9:10 | 4 |
5. | Slovan Bratislava | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6:16 | 3 |
6. | Dinamo Minsk | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4:11 | 0 |