130 let

Lidovky.cz

Sport

22:16
MANCHESTER/PRAHA - Takovou penaltu opravdu svět neviděl. Raheem Sterling se v zápase Ligy mistrů svalil na zem a sudí Kassai neváhal: Penalta! Jenže opakovaný záběr ukázal, že celé to bylo trochu jinak.

Fotbalista Manchesteru City Raheem Sterling padá v zápase s Doněckem. foto: Reuters

Běžela 24. minuta zápasu Manchester City - Šachťar Doněck, domácí vedli 1:0 a útočník Sterling se řítil do pokutového území soupeře. Byl sice stíhán obráncem soupeře, nicméně ten byl dostatečně daleko.

Jenže Sterling, namísto toho, aby pokračoval na branku, sebou najednou „plácnul o zem“. Brankář Doněcku Pjatov jen nevěřícně zíral na jednoho z nejlepších světových sudích Viktora Kassaie, který nařídil pokutový kop.

Sterling zakopnul bez cizího přičinění. A bohužel pro fotbal následnou penaltu proměnil Gabriel Jesus.

Opakovaný záběr baví sociální sítě. Vyjádřil se k němu i český fotbalista ve službách Dukly Praha Jakub Podaný.

07.listopadu 2018 v 21:58, příspěvek archivován: 07.listopadu 2018 v 22:11

A ted si vemte, ze kdyby tam byl VAR, tak hlavni rozhodci kouka 4 minuty na obrazovku