Hokejisti DVTK.

Hokejisti DVTK. Zdroj: dvtk.eu

VIDEO Trenčín trikrát skóroval v rozmedzí 27 sekúnd, napriek tomu prehral v Miškovci

ŠPORT.sk • 15. jan 2019 o 21:20
Hokejisti Dukly Trenčín prehrali v utorňajšom zápase 43. kola najvyššej slovenskej súťaže s Miškovcom 4:5 po samostatných nájazdoch.

Duel Miškovec - Trenčín ste mohli sledovať NAŽIVO na ŠPORT.sk >>

DVTK Jegesmedvék Miškovec - HK Dukla Trenčín 5:4 pp a sn (2:1, 1:3, 1:0 - 0:0, 1:0)

Góly: 11. Kulmala (Galanisz, Pance), 19. Magosi (Milam), 33. Magosi (Galanisz), 60. Magosi (Milam), rozhodujúci sam. nájazd: Galanisz - 11. Ölvecký (Sojčík), 36. Hecl (Sádecký), 36. Dlouhý, 36. Rýgl (Radivojevič).

Rozhodovali: Fridrich, Štefik - Smrek, Gajan, vylúčení: 3:6 na 2 min, presilovky: 2:0, oslabenia: 1:0, 1010 divákov

Zostavy:

Miškovec: Vay - Kiss, Crawford, Láda, Szirányi, Milam, Göz, Slovák - Kulmala, Vas, Pance - Magosi, Loiseau, Harrison - Somogyi, Galanisz, Miskolcsi - Vojtkó

Trenčín: Šimko – Starosta, Rýgl, Frühauf, Cebák, Bohunický, Gula, Bokroš – Sojčík, Ölvecký, Radivojevič - Hecl, Sádecký, Bartovič – Mikula, Dlouhý, Varga – Obuchov, Švec, Hudec –Pardavý

Lepšie do zápasu vstúpili Trenčania, ktorý v 11. minúte otvorili skóre zásluhou Ölveckého. Miškovcu však stačilo iba 48 sekúnd na vyrovnanie, presadil sa Kulmala a v závere prvej tretiny poslal domácich do vedenia Magosi.

Ten istý hráč v úvode druhého dejstva zvýšil na 3:1, keď skóroval v oslabení. Potom však nasledovalo pre Miškovec 27 sekúnd "hrôzy". Najprv v 36. minúte skorigoval Hecl, o 14 sekúnd vyrovnal Dlouhý a na 4:3 upravil o ďalších 13 s Rýgl.

Trenčania napokon nevybojovali všetky body, dvanásť sekúnd pred koncom tretej časti hry skompletizoval hetrik Magosi a poslal duel do predĺženia. O víťazovi napokon rozhodol až v nájazdoch Galanisz.