Sparta proklouzla do play-off, Liberec i přes prohru triumfoval

08.03.2019 20:39 Aktualizováno 08.03. 21:33

On-line

Obnovit

• 20:35

To je ze závěrečného kola základní části hokejové extraligy vše, děkujeme za pozornost.

• 20:30

Konec zápasu. Poslední výsledek je z Pardubic, domácí porazili v derby Hradec Králové 4:2.

• 20:27

Konec zápasu, vítězství Sparty zpečetil gólem do prázdné branky Lukáš Pech a Pražané po výhře 5:2 nastoupí v předkole proti Vítkovicím. Liberec získal Prezidentský pohár pro nejlepší tým základní části.

• 20:24

Konec zápasu, Mladá Boleslav deklasovala Třinec 4:0 a nedala mu šanci dotáhnout se na první příčku tabulky.

• 20:23

Konec zápasu, Zlín - Kometa Brno 3:1. Berani nastoupí v předkole proti Mladé Boleslavi, Kometa bude hrát ve čtvrtfinále s Hradcem Králové.

• 20:19

Konec zápasu, Chomutov - Olomouc 5:3. Olomouc bude hrát v play-off proti Plzni, Chomutov čeká boj o záchranu.

• 20:16

Konec zápasu. Pátý gól přidal v poslední minutě Guman a Vítkovice nakonec porazily Litvínov 5:1. Slezský celek tak skončil na sedmém místě a v předkole play-off se utká pravděpodobně se Spartou.

• 20:15

Konec zápasu, Plzeň - Karlovy Vary 2:1. Indiáni si pohlídali třetí místo v tabulce, Vary zůstanou dvanácté.

• 20:14

A to se nedaří, naopak Vítkovice přidaly čtvrtý gól do odkryté klece a vedou 4:1.

• 20:12

Litvínov zkouší za nepříznivého stavu 1:3 risk bez brankáře, potřebuje ale skórovat třikrát během tří minut.

• 20:11

Ještě malá naděje pro Bílé Tygry, čeká je přesilovka 5 na 3.

• 20:09

Zlín vede s Kometou 3:1 a míří za pohodlným postupem.

• 20:07

Mezitím Sparta kontroluje hru v zápase s Libercem a nic nenasvědčuje dramatickému obratu. Litvínov navíc prohrává ve Vítkovicích v 55. minutě už 1:3 a vypadá to, že postupová tajenka je pomalu vyřešena.

• 20:06

V 50. minutě vede Mladá Boleslav nad Třincem už 4:0! Trefil se Pláněk. Pardubice zvýšily na 4:1 zásluhou Hovorky.

• 20:05

Ronald Knot zvýšil z přesilové hry vedení Chomutova nad Olomoucí na 4:2.

• 20:03

Pardubice se sezonou protrápily a čeká je tuhý boj o přežití v nejvyšší soutěži, na poslední zápas proti Hradci si ale našlo cestu úctyhodných 9329 diváků.

• 20:02

A to už také neplatí, protože do vedení jde také Zlín! Na 2:1 v zápase s Kometou dal v 50. minutě z přesilovky Kubiš.

• 19:57

Pokud Vítkovice i Sparta udrží vedení, dojde v předkole vyřazovací fáze na duely Vítkovice - Zlín, Mladá Boleslav - Sparta.

• 19:56

Ačkoliv při trápení Třince v Boleslavi nemusí, Liberec neskládá zbraně a také gólově přispěl k bláznivému úvodu třetí třetiny! Na 2:4 z pohledu Bílých Tygrů snížil Derner.

• 19:53

Tohle už vypadá pro Pražany dobře. Čtvrtou branku a pravděpodobně definitivní pojistku sparťanské účasti v play-off přidal kanadský obránce Ouellet-Blain. Sparta - Liberec 4:1.