Ševčík: Kdybych vyrovnal na 4:4, věřím, že bychom postoupili

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (33)

Přidat komentář
Kincl

Furt by vám chyběl gol, si myslí že by vyrovnali a hned by za minutu dali dalšího ne? :D Taky by mohli vyrovnat na 4:4 a pak dostat klidně na 5:4 zas z brejku

Reagovat
naheCZ

Za jakou minutu? Však ta šance přišla dost brzo, tam by byla ještě fůra času na další gól (samozřejmě i na inkasovaný) a věřím, že v té euforii by ho prostě dali, stejně jako doma proti Seville.

Reagovat
smazaný uživatel

Mohli...veď je to všetko hypotetické.

Ak by ale bol vyrovnal, neskutočne by ich to nabudilo, o tom žádná.

Reagovat
KingMaster13

Reagovat

Paneboze uz vidim jak takovej zapas na Chelsea odehraje Sparta a mohl by ses z toho pojebat, je normalni ze se o tom ted proste mluvi a rozebira se to, hlavne se z toho neposer.

Anacron

Jako pěkný Slávka, ale tohle už začíná být přehnaný ten počet článků ne. Vyšší kadence než kulomet MG 42.

Reagovat

Tak v rámci futbalu v ČR udalosť roka,nie?

Reagovat

Vždyť tradičně je tady při repre srazech a zápasech našich týmů v Evropě spousta článků. I každý kolo FL má se všema ohlasama kolem 15-20 článků. Jedině, že by EF všechny ohlasy dával do jednoho souhrnu, aby to trošku zredukoval.

Reagovat

Kdyby dal na 4:4 tak zase začli nm hrát a sundaj je jak malý kluky.Oni hráli oba zápasy co potřebovali oba vyhráli, zbytečný z toho dělat něco víc.Je to jak ten zapas s Brazílii

Reagovat
Kily

tak určitě

Reagovat

Reagovat

Pozor, ono to nie je také ľahké "začať znovu hrať"...to nie je ako preradiť rýchlosť pri jazde.

Andis

No neberte Slávistům iluze, nikdy neříká, že nehráli s nasazením a dobře, ale tak jako Chelsea zase ten druhý poločas dost polevila, Ševčík se krásně prosadil, ale Chelsea prostě tohle měla na párku a hrála co potřebovala. Tady není o čem diskutovat. Ta naivita toho presingu prvního poločasu byla někde na úrovni mateřské školky.

Reagovat

Reagovat
Anacron

Tady se člověk dočte že by Slavie hrála v klidu o střed tabulky v PL. To jsou teprve iluze.

Reagovat

Tak hodnota kádra je tretinová oproti takému Huddersfieldu...ľahké by to nebolo.

Reagovat
stas87

Tak tento sranec nebol mysleny vazne, nie? To pisal len nejaky troll, ze?

Reagovat
Anacron

Ne to bylo určitě myšleno vážně. Týpek se tam o tom normálně hádal.