Ani o víkendu tomu nebylo jinak, když se Viktoria představila na půdě lídra tabulky Admiry Praha, kde dostala napráskáno, porážka 1:6 zcela jistě mluví za vše. Ještě než se tým ze západu Čech v hlavním městě pořádně rozkoukal, prohrával ve 4. minutě po brance Štěpána Zahálky, který skóroval ze značky pokutového kopu. Poté v rozmezí mezi 30. a 35. minutou navýšil vedení Admiry dvěma góly Jakub Šimek. Poločasový stav pak stanovil mariánskolázeňský Zdeněk Štěpán. Po změně stran pak putoval předčasně pod sprchy kapitán Viktorie Michal Drahorád a Admira nabídnutou přesilovku využila až v závěrečné desetiminutovce, kdy vstřelila další tři branky.

FK Admira Praha – FC Viktoria Mariánské Lázně 6:1 (3:1). Branky: 4. a 89. Zahálka Štěpán (1 PK), 30. a 35. Šimek Jakub, 81. Čácha Martin,90. Mošna Jiří – 42. Štěpán Zdeněk. Rozhodčí: Vyhnanovský. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (56. Michal Drahorád). Diváci: 265.

FC Viktoria Mariánské Lázně: Šmejkal – Kořistka, Cinkanič, Štěpán (77. Vydra), Lukáš – Pěček, Kravar, Drahorád, Blažek – Lorenz (63. Parák) – Lattisch.