Hlavní obsah

Gól přes půl hřiště! Harry Kane předvedl proti Juventusu fantastickou trefu

Singapur/Praha

Harrymu Kaneovi se povedl parádní kousek. Na hvězdně obsazeném turnaji International Champions Cup, který se už posedmé koná v rámci přípravy na novou sezonu a kde diváci letos mohou vidět třeba Real Madrid a Bayern Mnichov, vstřelil v zápase proti Juventusu v nastaveném čase fantastický gól z poloviny hřiště. Jeho trefa byla o to sladší, že rozhodla o vítězství Tottenhamu.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Fantastický gól Harryho Kanea z poloviny hřiště zajistil Tottenhamu vítězství v utkání s Juventusem Video: Relevent Sports LLC, sntv

Článek

Tottenham od třicáté minuty vedl zásluhou Erika Lamely. Po sobě rychle jdoucí góly Gonzala Higuaína a Cristiana Ronalda pak na chvíli zvrátily vedení na stranu italského týmu, ale o pár minut později srovnal skóre Lucas Moura.

Zápas pomalu spěl ke konci a už se zdálo, že duel nebude mít vítěze. Jenže pak zaúřadoval Harry Kane. Ve třetí minutě nastavení přišla vysunutá obrana Juventusu na polovině hřiště o míč a ten se dostal ke Kaneovi. Anglický kanonýr si všiml toho, že gólman Szczesny je z brány venku, a balon z první napálil z dálky přímo do sítě.

Tottenham si tak proti Juventusu připsal cenné vítězství 3:2. V dalším utkání na turnaji se londýnský tým střetne s Manchesterem United, Juventus nastoupí proti Interu Milán.

1 : 1 pk Manchester City - Real Madrid 1 : 1 pk   dohráno
20240417T21 : 00:00+0200