V sobotu ve třetím kole Krajské ligy Karlovarského a Plzeňského kraje také vstoupili do zápasu velmi dobře a po dvou gólech Faschingbauera a Čady v přesilovkách pět na čtyři vedli už po dvanácti minutách 2:0.

Hosté ještě do první přestávky snížili, ale Kulhánek ve 39. minutě zvýšil opět na rozdíl dvou gólů. Stav 3:1 však vydržel pouze 47 vteřin, než hosté opět snížili.

Navlas stejná situace se opakovala ve 47. minutě s tím rozdílem, že Klatované odpověděli na další Kulhánkův gól už za 28 sekund…

Výborný gólman domácích Varga, který dlouho držel pro svůj tým naději na plný bodový zisk, kapituloval ještě v 55. minutě a když Faschingbauer nevyužil patnáct vteřin před koncem velkou šanci, přišly po remízovém stavu 4:4 na řadu samostatné nájezdy. V nich rozhodl o bodu navíc pro hosty autor dvou předchozích gólů Kuželík.

Pěvecké bratrské duo reprezentovalo naši republiku na Mezinárodním folklorním festivalu v Rusku.
Pěvecké bratrské duo z Domažlic reprezentovalo Chodsko v Rusku

HC Domažlice - HC Klatovy B 4:5 (sn)

Třetiny: 2:1, 1:1, 1:2.

Branky a nahrávky: 7. Faschingbauer (Polata, Kubík), 12. Čada (Faschingbauer, Polata), 39. Kulhánek (Polata), 47. Kulhánek (Faschingbauer, Šíma) – 18. Krs (Bouček), 39. Kuželík (Topinka), 47. Kuželík (Kubeš, Topinka), 55. Kubeš (Kuželík, Plánička), rozhodující nájezd Kuželík. Rozhodčí: Němec – Bubla, Sýkora.

Vyloučení: 6:7. Využití přesilovek: 2:0. V oslabení: 0:0.

HC Domažlice: Varga – Pokorný, Kulhánek, Kubík, Čada, Polata, Brož, Sequens, Polívka, Blažek, Baxa, Šíma, Faschingbauer.

HC Klatovy B: Brtník – Topinka, Rajal, Plánička, Valečka, Hochman, Juráň, Vondryska, Vizinger, Čuban, Bouček, Kuželík, Kubeš, Pitel, Babka, Krs.

Ostatní výsledky 3. kola: Rokycany – Mariánské Lázně 22:2, Nejdek – Třemošná 3:1, Sokolov B – Tachov 7:2, Kaznějov – Ostrov 7:1.

Program 4. kola – sobota 10.00: Mariánské Lázně – Nejdek, 17.00: Cheb – Domažlice, 17.30: Tachov – Rokycany, 18.15: Třemošná – Kaznějov, neděle 18.00: Klatovy B – Sokolov B.