Branky, body, vteřiny

Premiéra jako hrom. Sparta v Lize mistrů vyhrála i potřetí a zahraje si mezi elitou

Lepší debut v základní skupině Champions League si futsalisté Sparty nemohli přát. Čeští šampioni zdolali na domácí palubovce i polský tým Bielsko-Biala 4:1, také po třetím utkání se radovali z vítězství a zároveň z postupu do elitní fáze soutěže.

Futsalisté Sparty v LM i potřetí vyhráli a jsou v elitní fázi

Pražané, kterým by k postupu stačila i remíza, opět výborně začali. Už ve 2. minutě totiž otevřel skóre Grbeša a za sedm minut zvýšil Seidler.

Na začátku druhé půle sice Bondar zápas zdramatizoval, ale Amadeu bleskově vrátil Spartě dvoubrankové vedení. Těsně před koncem pečetil kapitán Drahovský při soupeřově power-play výhru domácích gólem do prázdné svatyně.

Elitní fáze Ligy mistrů se bude hrát mezi 19. a 24. listopadem. Losování je na programu v pátek 18. října.