Vaclík si na vstup do elitní společnosti počká. S Villarrealem dvakrát inkasoval a Sevilla remizovala

Fotbalisté Sevilly ve 31. kole španělské ligy remizovali na hřišti Villarrealu 2:2 a vrátili se na třetí místo neúplné tabulky. Hostující brankář Tomáš Vaclík neudržel jubilejní stou nulu v nejvyšších soutěžích a musí odložit vstup do Klubu ligových brankářů.

Tento článek je více než rok starý.

Madrid Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Český brankář Tomáš Vaclík

Český brankář Tomáš Vaclík | Foto: Michal Kamaryt | Zdroj: ČTK

Vaclíka, jenž vychytal 99. čisté konto při páteční remíze s mistrovskou Barcelonou, poprvé překonal v 18. minutě Paco Alcácer z dorážky. V závěru úvodního poločasu srovnal výstavní ranou Sergio Escudero, ale v nastavení ještě domácím vrátil náskok Pau Torres razantní hlavičkou po rohu.

Risk to nebude, věří Vaclík. Španělská liga by mohla začít v polovině června sevillským derby

Číst článek

Sevilla ale i podruhé v zápase dokázala odpovědět. Po hodině hry se blýskl Munir přesným volejem a zajistil svému týmu třetí remízu v řadě.

Šestý Villarreal ve čtvrtém duelu po restartu La Ligy poprvé nezvítězil. Hosté prodloužili sérii bez porážky na osm utkání, o třetí místo ale mohou opět přijít v případě bodového zisku Atlética Madrid v úterním zápase s Levante.

Španělská fotbalová liga - 31. kolo:
Villarreal - FC Sevilla 2:2 (18. Alcácer, 45.+4 Torres - 39. Escudero, 63. Munir).

mov, ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít