Nur-Sultan - CSKA 1:2 SNHokejisté CSKA Moskva po páté výhře za sebou vévodí KHL

Moskva

Hokejisté CSKA Moskva vyhráli v KHL pátý zápas za sebou a po vítězství 2:1 po samostatných nájezdech na ledě Barysu Nur-Sultan jsou v čele soutěže. Favorizovaní hosté odvrátili hrozbu porážky díky gólu Alexandra Popova v 58. minutě a v rozstřelu jim v šesté sérii zajistil výhru Konstantin Okulov. CSKA zatím našel přemožitele jen v zahajovacím utkání sezony, v němž podlehl v prodloužení Kazani.

Ještě větší obrat předvedl Novosibirsk v zápase s Rigou, s níž v 36. minutě prohrával už 0:3, ale nakonec zvítězil 4:3 v prodloužení. Hrdinou utkání byl Juuso Puustinen, který dal hattrick. Další finský útočník Mikael Ruohomaa si připsal tři asistence.

Bez bodu zůstal i po šestém zápase Chabarovsk, který podlehl Dynamu Moskva 2:4. Amuru nepomohlo ani 44 zákroků českého gólmana Marka Langhamera. Dmitrij Jaškin, který dal v předchozích dvou utkáních za Dynamo gól, se tentokrát neprosadil.