Tuto neděli, tedy 20. září 2020, se bude ve Svitavách ve sportovní hale Na Střelnici (mapa zde) konat 7. ročník Mistrovství východních Čech v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen. Prezentace a vážení budou probíhat od osmi hodin do půl desáté, samotný závod by měl začít v deset hodin.
Podrobné náležitosti naleznete ve formátu PDF zde.
Seznam závodníků, kteří se ve Svitavách představí, si můžete prohlédnout níže na startovní listině.
Tým Ronnie.cz bude mít na místě opět své redaktory, můžete se tedy těšit na reportáž a fotografie z místa dění.
Startovní listina
Ženy do 63 kg - sloučená kategorie
Dominika Jansová - Powerlifting DK
Kateřina Balášová - B Strong Powerlifting Team
Ženy do 72 kg
Lucie Lužíková - Arena Pavly Kladivové
Maryna Charytonová - TJ Kralupy
Muži do 66 kg
Robin Hušek - PWL Vision Nutrition
Zdeněk Pecina - TJ Ústí nad Orlicí
Muži do 74 kg
Lukáš Kapounek - KST Kuřim
Jakub Krystek - TJ Kralupy
Lukáš Mikulecký - B Strong Powerlifting Team
Jan Turinský - TJ Spartak Pelhřimov
Tomáš Lacko - TJ Svitavy
Tomáš Miláček - TJ Svitavy
Muži do 83 kg
Ondřej Růžička - Powerlifting DK
Matěj Marek - Powerlifting DK
Milan Zeman - Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.
Vladimír Medek - Spartak Rokytnice nad Jizerou, z.s.
Matouš Rudalski - Sportovní klub Zlobr
Petr Dočekal - TJ Sokol Rosice
Marek Sušický - TJ Kralupy
Štěpán Volfík - Oddíl těžké atletiky Železná koule
Lukáš Krupička - Sporting APIS Praha
Kamil Ševčík - ASK Blansko
František Kružík - Powerlifting Jihlava
Jan Karásek - TJ Sokol Nymburk
Štěpán Medek - TJ Svitavy
Petr Kopecký - TJ Svitavy
Vlastimil Románek - TJ Olympia Zlín
Muži do 93 kg
Ondřej Přibyl - Autobrzdy Jablonec nad Nisou
Marcel Baláš - B Strong Powerlifting Team
David Gryc - ASK Blansko
Martin Urban - Powerlifting Jihlava
Lukáš Gamovský - TJ Svitavy
Jakub Sedláček - PWL Vision Nutrition
Jakub Severa - TJ Ústí nad Orlicí
Muži do 105 kg
Matěj Keizlar - TJ Kralupy
Martin Švercl - B Strong Powerlifting Team
Radim Vích - B Strong Powerlifting Team
Michael Heinrich - B Strong Powerlifting Team
Adam Musil - B Strong Powerlifting Team
Petr Schmid - Sporting APIS Praha
Josef Ptáček - TJ Spartak Pelhřimov
Jakub Vágner - ASK Blansko
Dominik Hořava - ASK Blansko
Roman Štěpánek - Doplnejch Powerlifting
Patrik Krušina - TJ Svitavy
Tomáš Sedláček - PWL Vision Nutrition
Zdeněk Hnízdo - PWL Vision Nutrition
Muži do 120 kg
Petr Urban - Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun
Jakub Porod - Oddíl těžké atletiky Železná koule
Chris Bullock - B Strong Powerlifting Team
Vojtěch Nováček - B Strong Powerlifting Team
Milan Selinger - Powerlifting Jihlava
Miroslav Brabenec - Powerlifting Jihlava
Josef Mikeš - KST Kuřim
Muži nad 120 kg
Dominik Plaček - PWL Vision Nutrition
Marek Novák - TJ Olympia Zlín