Jekatěrinburg - Viťaz 3:4 PPKovář dokázal s Jekatěrinburgem prodloužit bodovou sérii

Hokejisté Jekatěrinburgu bodovali i v osmém zápase nové sezony KHL, doma ale prohráli 3:4 v prodloužení s Viťazem Podolsk. Brankář domácího týmu Jakub Kovář zneškodnil 32 střel, v 64. minutě ho však po samostatné akci překonal lotyšský útočník Kaspars Daugavinš.

Jakub Kovář v brance Jekatěrinburgu

Bod vychytal také gólman Chabarovsku Marek Langhamer. Amur ztratil na ledě Nižněkamsku dvoubrankový náskok a podlehl 2:3 po nájezdech. Rozhodla až sedmá série, v níž skóroval slovenský útočník Libor Hudáček, zatímco někdejší první hráč draftu NHL Nail Jakupov neuspěl.

Jaroslavl kvůli koronavirové nákaze v mužstvu nedorazila k odloženému utkání s Kunlunem. Čínský klub zvítězil kontumačně a připsal si poprvé v sezoně dvoubodový zisk.