Zmar Schalke pokračuje. Neporazilo ani nováčka, na výhru čeká 22 zápasů

Autor: ČTK, krm
0
Zůstaň, jaký jsi... Řepku hráči žerou, bude výborný trenér, předpovídá Páník
Plekanec promluvil o Kladně: Když se pořád opakují stejné chyby, tak…

Fotbalisté Schalke neukončili čekání na bundesligovou výhru ani v předehrávce 6. kola proti Stuttgartu. Tým z Gelsenkirchenu remizoval před prázdnými tribunami domácí Veltins Areny s nováčkem 1:1 a prodloužil sérii bez ligového vítězství už na 22 zápasů a 287 dnů.

Schalke se nedočkalo výhry navzdory tomu, že poprvé v této sezoně skórovalo jako první. Domácí mužstvo poslal do vedení ve 30. minutě svým prvním bundesligovým gólem devatenáctiletý obránce Malick Thiaw, jenž se prosadil hlavou po přímém kopu. Jedenáct minut po pauze ale stanovil konečné skóre z pokutového kopu za ruku Argentinec Nicolás González.

Po druhé remíze v ročníku je Schalke předposlední, Stuttgart se v neúplné tabulce posunul na čtvrtou pozici.

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.