Když posila, tak rovnou z NHL

Video reportáž z Peugeot Rally Cupu na Rally Bohemia.

O třetí body v Peugeot Rally Cupu 2021 se bojovalo na Rally Bohemia. Z poháru se na Hustopečích bohužel vystřelily dvě mladé posádky, což se částečně podařilo vykompenzovat. Do startovky přibylo jednu turbo a hlavním překvapením byl start mistra světa a olympijského medailisty v ledním hokeji! Všimli jste si jména Filip Kuba ve startovní a výsledkové listině? To je 836 zápasů v NHL a velmi dobře si vedl i za volantem Peugeotu 208 R2.

Každá rally má nějaký výrazný moment. Minule to byl nešťastný antikat, na kterém skončily naděje čtyř z deseti posádek poháru. Tentokrát vývojem závodu řádně zamíchal první průjezd rychlostní zkouškou Bzí. A své mohla vykonat i zídka, kterou vidíte na fotografii Marcely Svobodové.