Tak se vrací král. Ronaldo dvěma góly nasměroval Manchester United k vítězství

Cristiano Ronaldo slaví gól do sítě Newcastlu
V nastaveném čase první půle už to přišlo. Gólman hostů neudržel střelu a portugalská hvězda byla přesně tam, kde měla být.
Jenže tento den si Ronaldo nechtěl nechat zkazit. O šest minut později si naběhl na přihrávku Lukea Shawa...
Úsměv vykouzlila na Ronaldově tváři situace při výkopu utkání. Po hvizdu hráči poklekli, jak je v Premier League zvykem, ale rozehrávající fotbalista Newcastlu na to zapomněl a míč vskutku poslal svým spoluhráčům.
Cristiano Ronaldo se fantasticky vrátil po 12 letech do Manchesteru United a anglické ligy.
Sport Sport
11. 9. 2021 18:00
Cristiano Ronaldo se famózně vrátil do Manchesteru United. Hvězdný portugalský fotbalista položil dvěma trefami základ k vítězství svého celku v utkání anglické ligy 4:1 nad Newcastlem. Podívejte se, jak jeho návrat vypadal.