11. září 2021 • 17:50

Snový návrat CR7! Ronaldo Newcastlu dal dva góly, West Ham remizoval

Autor: iSport.cz, ČTK
3
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
Zima dohnal(a) Slavii, Trpišovského díl viny. Sparta má víc herní nadstavby

To byl comeback! Cristiano Ronaldo po dvanácti letech zase nastoupil za Manchester United a v dobře známém prostředí si počínal výborně. Proti Newcastlu se dvakrát trefil a přispěl k výhře „rudých ďáblů“ 4:1. Nejprve se prosadil dorážkou zblízka, pak zakončil únik mezi nohy brankáře. Další dva góly Manchesteru dali Bruno Fernandes a Jesse Lingard. West Ham s Tomášem Součkem a Vladimírem Coufalem remizoval v Southamptonu 0:0, Alex Král do utkání nezasáhl.

Obhájce titulu Manchester City vyhrál v Leicesteru 1:0. Chelsea si doma poradila s Aston Villou 3:0, dvakrát se mezi střelce zapsal Romelu Lukaku. Tottenham v londýnském derby podlehl na hřišti Crystal Palace 0:3 a poprvé v sezoně ztratil body. Z první výhry v ligovém ročníku se po úvodních třech porážkách radoval Arsenal, jenž zdolal nováčka Norwich 1:0.

Ronaldo se poprvé prosadil ve druhé nastavené minutě úvodního dějství, když zblízka do prázdné branky dorazil Greenwoodův pokus. Po přestávce vyrovnal Manquillo, ale v 62. minutě Ronaldo ve vápně vyzrál na gólmana Woodmana střelou mezi nohy. Následně se výstavní ranou do horního růžku prosadil Fernandes, v nastavení stanovil konečný výsledek střídající Lingard.

ONLINE PŘENOS - Fotbalová SUPERSOBOTA
Všechny zprávy Důležité Foto Video Sociální sítě
Abdallah Sima Abdallah Sima Alex Král Alex Král Cristiano Ronaldo Cristiano Ronaldo Lionel Messi Lionel Messi Patrik Schick Patrik Schick

11. 9. 2021

West Ham s Tomášem Součkem a Vladimírem Coufalem remizoval v Southamptonu 0:0, Alex Král do utkání nezasáhl.

17:55
11. 9. 2021
Cristiano Ronaldo

Na Old Trafford je konec, čtvrtý gól United ještě přidal Jesse Lingard. Cristiano Ronaldo tak comeback zvládl s dvěma góly a vítězstvím 4:1

17:45
11. 9. 2021
Alex Král

V utkání Southampton - West Ham pořád platí skóre 0:0, Alex Král se do hry zatím nedostal.

17:43
11. 9. 2021

Viceprezident Juventusu Pavel Nedvěd na adresu Cristiana Ronalda po druhém gólu v italské televizi: „Že zase skóroval? No, nejsem překvapený...“

West Ham remizoval v Premier League podruhé za sebou a udržel neporazitelnost. V nastavení byl po druhé žluté kartě vyloučen jeho útočník Antonio.

Úřadující šampion Manchester City zvítězil ve třetím kole po sobě, o což se na hřišti Leicesteru v 62. minutě postaral Silva. „Lišky“ vyšly naprázdno ve druhém z posledních tří kol.

Lukaku se poprvé proti Aston Ville prosadil po čtvrthodině hry. Krátce po změně stran zvýšil Kovačič, jenž se asistencí podílel i na první trefě domácích. Závěrečné slovo měl v nastavení opět Lukaku. „Blues“ bodovali i ve čtvrtém kole.

Tottenham dohrával městské derby od 58. minuty bez vyloučeného Tangangy. Crystal Palace poprvé využil přesilovku v 75. minutě, kdy Zaha bezpečně proměnil pokutový kop. V 84. minutě přidal druhou trefu po pouhých 29 vteřinách pobytu na trávníku Édouard, který na konci srpna přišel ze Celticu Glasgow. Soutěžní debut za Crystal Palace vylepšil třiadvacetiletý útočník v nastavení svým druhým gólem v utkání.

Arsenal měl z úvodních tří kol skóre 0:9. O první trefu „Kanonýrů“ v ligové sezoně, která se proti Norwichi ukázala jako vítězná, se v 66. minutě postaral Aubameyang. Wolverhampton vyhrál na hřišti nováčka Watfordu 2:0. Doma neuspěl ani další nováček Brentford, jenž kvůli gólu v závěru podlehl Brightonu 0:1.

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.