Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Šok na Old Trafforde. Liverpool v ťaháku totálne znemožnil United

Futbalisti Manchestru United si urobili poriadnu hanbu. V šlágri 9. kola Premier League prehrali doma s Liverpoolom vysoko 0:5.

24.10.2021 19:28
salah Foto: ,
Hrdina zápasu - liverpoolsky strelec Mohamed Salah.
debata (3)

Hetrikom sa blysol Mohamed Salah.

V súboji tradičných rivalov z kraja Lancaster zničil v nedeľu Liverpool svojho súpera rýchlymi protiútokmi.

Všetkých päť gólov dal po rýchlom prechode pred bránu súpera, štyri už do prestávky. Frustráciu Manchestru podčiarkol v 60. minúte striedajúci Paul Pogba, ktorý uvidel červenú kartu za „šlapák“.

Dúbravka Salman Čítajte viac Angličanom krvavé peniaze nesmrdia. Dokedy vydrží Dúbravka?

Na trávniku tak strávil iba štvrťhodinu. United prehrali tretíkrát z uplynulých štyroch duelov a po dobrom štarte do sezóny im patrí aktuálne až 7. priečka.

Liverpool naopak naďalej neprehral a na druhom mieste tabuľky stráca bod na vedúcu Chelsea.

Súboj popredných londýnskych tímov sa skončil triumfom West Hamu doma nad Tottenhamom 1:0. O jediný gól duelu sa postaral v 72. minúte po rohovom kope jamajský útočník Michail Antonio

Súboj popredných londýnskych tímov v anglickej Premier League sa skončil triumfom West Hamu doma nad Tottenhamom 1:0.

O jediný gól duelu sa postaral v 72. minúte po rohovom kope jamajský útočník Michail Antonio.

Najbohatšie futbalové kluby planéty Fotogaléria - 10 fotiek Všetky fotky
10. Inter Miláno - 6,2 miliardy libier.

Premier League – 9. kolo:

Manchester United – FC Liverpool 0:5 (0:4)
Góly: 38., 45.+5. a 50. Salah, 5. Keita, 13. Jota, ČK: 60. Pogba (Manchester United)

FC Brentford – Leicester City 1:2 (0:1)
Góly: 60. Jörgensen – 14. Tielemans, 73. Maddison

West Ham United – Tottenham Hotspur 1:0 (0:0)
Góly: 72. Antonio

šport fb šablóna Dávame do pozornosti Aktuality, diskusie, komentáre... Pridajte sa k nám a sledujte našu FB stránku Šport.Pravda.sk