Lyžování ČR 2024

Stíhací jízda na zvrat nestačila. Korfbalová reprezentace si o medaile na ME nezahraje

Boj o medaile na mistrovství Evropy v korfbalu bude bez české reprezentace. Národní tým v závěrečném utkání základní skupiny nestačil na úřadující vicemistry z Německa, kterým podlehl 14:19. Přímý přenos zápasu o umístění Česko - Maďarsko sledujte v pátek od 15:45 exkluzivně na webu ctsport.cz.

Slavící český korfbalový tým
zdroj: Český korfbalový svaz

Český tým potřeboval proti Německu vyhrát, aby si zajistil účast v semifinále. Jenže první poločas národnímu týmu vůbec nevyšel. Při střelbě byli Češi hodně nepřesní a do kabin odešli za stavu 2:10.

Od třetí čtvrtiny se ale národní tým zvedl. Manko začal stahovat a v jeden moment na Němce ztrácel už jen dva góly. Jejich soupeř však v závěru zabral a nakonec urval výhru i postup do boje o cenné kovy.