Denný / nočný režim
Sledujte nás
Pravda Pravda Domov MS v hokeji Výsledky výsledky

Niečo také v pohári nezažil. Rekordnej demontáži Bayernu sa prizeral i Bénes

Bayern Mníchov utrpel svoju najťažšiu prehru v histórii Nemeckého pohára vo futbale. V stredajšom stretnutí šestnásťfinále prehral na pôde Borussie Mönchengladbach 0:5.

27.10.2021 23:05
Robert Lewandowski Foto: ,
Hviezdy Bayernu Robert Lewandowski (vľavo) Thomas Müller počas zápasu v Borussia Parku.
debata

Kouadio Kone otvoril skóre už v 2. minúte a po dva góly v ďalšom priebehu pridali Ramy Bensebaini aj Breel Embolo.

Slovenský stredopoliar László Bénes sedel pri vysokom triumfe na lavičke náhradníkov domácich.

Bayern doteraz najvyššie v národnej pohárovej súťaži prehral 1:5 vo štvrťfinále v roku 1972 s Kolínom.

Joshua Kimmich Čítajte viac Prečo otáľa s očkovaním? Postoj hviezdy Bayernu nahráva krajnej pravici

Nedarilo sa ani bundesligovému Bayeru Leverkusen, ktorý na vlastnom štadióne podľahol druholigovému Karlsruhe 1:2.

Kolínsky 1. FC zvíťazil na ihrisku VfB Stuttgart 2:0, slovenský stredopoliar Ondrej Duda nastúpil za hostí v 72. minúte.

Fortuna Düsseldorf v základnej zostave s útočníkom Róbertom Boženíkom prehrala na trávniku Hannoveru 0:3.

West Ham ukončil kraľovanie City v Ligovom pohári

Futbalisti West Hamu United ukončili štvorročné kraľovanie Manchestru City v anglickom Ligovom pohári.

V stredajšom domácom osemfinálovom stretnutí zdolali obhajcu trofeje 5:3 v jedenástkovom rozstrele po tom, ako sa duel v riadnom hracom čase skončil bez gólov.

Taliansko Futbal liga Juventus Sassuolo Čítajte viac Inter bez Škriniara po dvoch zápasoch trojbodový, trpké jubileá v Juventuse

Do štvrťfinále postúpili ďalší štyria účastníci Premier League: FC Liverpool, Leicester City, Tottenham Hotspur a FC Brentford.

Výsledky: FC Burnley – Tottenham Hotspur 0:1, Leicester City – Brighton & Hove Albion 2:2, 4:2 v jedenástkovom rozstrele, Preston North End – FC Liverpool 0:2, Stoke City – FC Brentford 1:2, West Ham United – Manchester City 0:0. 5:3 v jedenástkovom rozstrele