Reprezentační útočník Hynek Zohorna se pokouší překonat rakouského brankáře Bernharda Starkbauma Zdroj: Pavel Mazáč / Sport

Rakouští hokejisté se radují po vyrovnávacím gólu
Český brankář Karel Vejmelka v závěru utkání s Rakouskem inkasuje gól na 1:1
Kapitán hokejové reprezentace Roman Červenka operuje u rakouské branky
Český obránce David Jiříček v souboji s rakouským talentem Marcem Kasperem
Český brankář Karel Vejmelka dostal důvěru od trenérů i po nepovedeném výkonu proti Švédům
9

Češi prohráli s Rakouskem 1:2 na nájezdy. Poprvé v historii mistrovství světa

Čeští hokejisté ve třetím zápase mistrovství světa ve Finsku prohráli s Rakouskem 1:2 po nájezdech a připsali si tak druhou porážku na turnaji. Národní tým přitom držel těsné vedení od 18. minuty, kdy se trefil kapitán Roman Červenka. Rakušanům se ale povedlo v poslední minutě třetí třetiny srovnat a nakonec senzačně uspěv v nájezdech, které rozhodl bývalý útočník brněnské komety Peter Schneider. Další zápas hrají Češi ve čtvrtek od 19:20 proti Lotyšsku.