Uzávěrka 12. 6.

Středisko společných činností AV ČR – konkurz (redaktor/specialista interní komunikace AV ČR)

Publikováno 23. 5. 2022

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni, kterého zajímá oblast interní komunikace, má zájem o kreativní, zajímavou práci a chtěl by uplatnit své nápady – to vše v prostředí Akademie věd ČR.

Základem je perfektní čeština, angličtina na úrovni B2.

Co bude Vaším úkolem:

  • Psaní článků pro interní média Akademie věd ČR a Střediska společných činností AV ČR (interní časopis, interní portál)
  • Příprava reportáží a rozhovorů z akcí Akademie věd ČR a jejích pracovišť
  • Příprava a vytváření informačních a propagačních materiálů

Očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání (pozice je vhodná i pro absolventy žurnalistiky, mediálních studií apod.)
  • Předchozí zkušenosti s redaktorskou prací výhodou
  • Kultivovaný bezchybný písemný projev v češtině
  • Znalost programů Microsoft 365
  • Znalost programů Adobe Creative Cloud (Photoshop, InDesign) výhodou
  • Schopnost a ochota učit se novým věcem
  • Orientace v prostředí vědy a výzkumu výhodou

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na plný úvazek na jeden rok s možností prodloužení
  • Multisport a stravenkovou kartu
  • Pracoviště v centru Prahy
  • Předškolní zařízení
  • Možnost občasné práce z domova
  • Zázemí stabilní instituce
  • Jazykové i odborné vzdělávání
  • Zaměstnanecké benefity

Nástup možný ihned, případně dle dohody.

Vhodné i pro absolventy a pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Zašlete nám strukturovaný životopis a stručný motivační dopis v češtině a ukázky práce, nejlépe prostřednictvím odkazu v životopisu.

Podrobnosti