Dramox – konkurz (manažer/ka spolupráce a propagace pro Slovensko)

Publikováno 23. 5. 2022

Dramox potřebuje někoho, kdo se bude starat o divadla na Slovensku. Bude s nimi komunikovat, naváže s nimi partnerský vztah a prohloubí povědomí o Dramoxu na Slovensku.

Dramox divadlo online, kde najdete přes 150 divadel z 22 států světa, kde lidé strávili stovky tisíc hodin sledováním divadelních představení a pro divadla jsme vybrali přes 14 milionů korun. Kromě českých a slovenských představení nabízíme i zahraniční divadla a jejich počet rychle roste. Otevřeli jsme se také světovému publiku, předplatné Dramoxu si nyní můžete koupit odkudkoliv na světě.

Tvým hlavním úkolem bude: budovat vztah se slovenskými divadly a starat se o Dramox na Slovensku.

Jaká bude tvoje náplň práce?

● Komunikovat s divadly po celé Slovenské republice.

● Podílet se na rozvoji a propagaci značky Dramox na Slovensku.

Co požadujeme

● Vášeň pro divadlo a Dramox nutná.

● Znalost slovenské divadelní kultury.

● Pečlivost.

● Výbornou slovenštinu.

● Angličtina na dobré komunikativní úrovni, někteří naši kolegové nemluví česky ani slovensky.

● Samostatnost a ochota pracovat vzdáleně.

Co nabízíme

● Možnost práce na zkrácený úvazek.

● Pracovní volnost. Stavíme firmu na bázi „remote“, tedy práce na dálku. Můžeš pracovat z domu, z chalupy nebo od bazénu, nám na tom nezáleží.

● Příležitost být u budování služby, která má ambici dlouhodobě pomáhat divadlu. Divadlo je posledním uměním, které ještě není digitalizované.

● Adekvátní finanční ohodnocení.

Rosteme každým dnem a nabízíme skvělou příležitost být u zrodu něčeho skvělého. Pokud se k nám chceš přidat, zašli svůj životopis na s informací, proč Dramox, jaká je tvoje představa platu, a kdy je možné nastoupit.

Do předmětu e-mailu uveďte: Manažer/ka spolupráce a propagace pro Slovensko