Souček naskočil poprvé v přípravě a dal gól Rangers. West Ham ale prohrál

Autor: ČTK, adl
0
Birmančevič: Nejlepší hráč ligy. Ukazuje cestu pro velké transfery do Česka
Speciální Sport Magazín před MS v hokeji: program, soupisky i rozhovor s Rulíkem

Fotbalový záložník Tomáš Souček neodvrátil gólem porážku West Hamu v úterním přípravném utkání na hřišti Rangers. Londýnský klub prohrál v Glasgow 1:3, kapitán české reprezentace vstřelil jako střídající hráč v 70. minutě poslední branku utkání.

Sedmadvacetiletý Souček přišel na hřiště deset minut po přestávce stejně jako obránce Vladimír Coufal. Krátce nato zvýšili Rangers na 3:0. Souček při svém prvním startu v přípravě zkorigoval skóre pohotovou dorážkou z malého vápna po rohu.

Sedmý tým uplynulé sezony anglické ligy West Ham utrpěl v pátém přípravném duelu první porážku. Nový ročník Premier League startuje za dva týdny.

West Ham United Vše o klubu ZDE

Vladimír Coufal naskočil do přípravy proti Rangers v 55. minutě

0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.