Autor: ČTK
0
Dodnes slýchám, že jsem zlomil Labantovi nohu, říká Gabriel. Chovanec ho podržel
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?

Fotbalisté vedoucí Líšně v sedmém kole druhé ligy remizovali bez branek v Chrudimi a v sezoně jako jediní dál drží neporazitelnost. Brňané mají v čele neúplné tabulky čtyřbodový náskok před Jihlavou. Karviná prohrála 1:2 na hřišti Vyškova a potřetí za sebou nebodovala. Pražská Dukla zaváhala po dvou výhrách a domácí Příbrami podlehla 0:1.

Chrudim měla nad Líšní převahu, ale ani jeden tým si nevytvořil mnoho vyložených šancí. Tu možná největší měl až v 89. minutě domácí Juliš, který v pokutovém území netrefil míč po Vránově stříleném centru.

Vyškov si v Drnovicích vypracoval dvoubrankový náskok už v úvodních osmi minutách po trefách Kršky a Lahodného. Karviná v 65. minutě snížila díky Štěpánkově vlastní brance, ale ztrátu už smazat nedokázala. Vyškov poskočil na třetí místo, Slezané jsou pátí.

Utkání v Příbrami rozhodl ve 13. minutě gól Fišla. Středočeši nejtěsnější náskok udrželi a připsali si první domácí vítězství v sezoně. Dukla venku prohrála třetí ze čtyř zápasů a je až dvanáctá. Příbrami patří osmá příčka.

7. kolo druhé fotbalové ligy:

Chrudim - Líšeň 0:0
Rozhodčí: Všetečka - Pečenka, Leška. ŽK: Záviška, Vrána, Jedlička, Křečan (vedoucí mužstva) - Pašek. Diváci: 914.

Vyškov - Karviná 2:1 (2:0)
Branky: 3. Krška, 8. Lahodný - 65. vlastní Štěpánek. Rozhodčí: Batík - Bureš, Lakomý. ŽK: Kubala, Williams, Jambor - Durosinmi, Žídek. Diváci: 758.

Příbram - Dukla Praha 1:0 (1:0)
Branka: 13. Fišl. Rozhodčí: Zaoral - Žurovec, Šafránková. ŽK: Surmaj, Melichar - Holiš, Adebayo, Svoboda, Rada (trenér). Diváci: 676.

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.