Volejbalisté Liberce zvládli dohrávku extraligy v Brně a jsou druzí

Volejbalisté Liberce v dnešní dohrávce šestého extraligového kola vyhráli 3:0 v Brně. Severočeši se po čtvrtém vítězství za sebou posunuli na druhé místo tabulky.

Ilustrační foto.

Dukla první sadu získala v poměru 27:25, přestože prohrávala až o čtyři body. Také další sety byly až do koncovky vyrovnané. Ve druhém Liberec zvítězil 25:23 a ve třetím 25:22.

"Vyhráli jsme 3:0, protože ve druhém a třetím setu jsme byli odvážní na podání a zvládli jsme koncovky. Ale mohlo to být i obráceně pro Brno," řekl v rozhovoru pro Českou televizi trenér Liberce Martin Démar.

Dukla vyhrála i čtvrté utkání venku v sezoně a s 15 body ztrácí na druhém místě tabulky dva na Karlovarsko, svého dosud jediného přemožitele. Brno doma prohrálo v sezoně i potřetí bez zisku setu a je sedmé.