zklepy.pl
Image default

Sanoczanie wygrywają z Zagłębiem. Ponownie dobry występ braci Lorrarine

Zakończyło się spotkanie w Sanoku, gdzie miejscowa Marma Ciarko STS podejmowała Zagłębie Sosnowiec. Po wielu emocjach górą w środowym spotkaniu okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli rezultatem 4:2. Ponownie na lodzie świetnie zaprezentowali bracia Lorraine, którzy zdobyli dwa trafienia.

Środowe widowisko rozpoczęło się od wyrównanej walki. Ostatecznie po 18. minutach to goście wyszli na prowadzenie. Jarosław Rzeszutko ładnym strzałem pokonał miejscowego golkipera i przed przerwą dał swojej drużynie jednobramkową przewagę.

Drużyna z Podkarpacia na początku drugiej odsłony gry lepiej radziła sobie na lodzie, czego skutkiem były zdobyte dwa trafienia. W 25. minucie do wyrównania doprowadził Louis Miccoli, który z zimną krwią skierował gumę do bramki gości, a dziewięć minut później z rzutu karnego kolejną bramkę zdobył nowy nabytek sanoczan – Johan Lorrarine. Rezultatem 2:1 dla miejscowych zakończyła się druga tercja gry.

W ostatnich 20. minutach miejscowi ustanowili wynik spotkania. Zagłębie Sosnowiec próbowało nawiązać walkę, lecz bezskutecznie. Marma Ciarko STS Sanok dzięki środowemu spotkaniu zdobywa kolejne trzy punkty do ligowej tabeli.

Marma Ciarko STS Sanok – Zagłębie Sosnowiec 4:2 (0:1, 2:0, 2:1)
0:1 Jarosław Rzeszutko – Dominik Nahunko, Witalij Andrejkiw (18:23, 4/3)
1:1 Louis Miccoli – Johan Lorraine, Damian Ginda (25:17)
2:1 Johan Lorraine (34:12, rzut karny)
3:1 Elliot Lorraine – Kalle Valtola, Johan Lorraine (47:03, 5/4)
3:2 Nikita Bucenko – Michał Kotlorz, Dmytro Danyłenko (57:04)
4:2 Kalle Valtola – Johan Lorraine (59:15)