VIDEO Luxusný automobil za 30 korún: Životný zásah českého fanúšika rozjasal divákov!

Český fanúšik parádnou strelou vyhral luxusný automobilČeský fanúšik parádnou strelou vyhral luxusný automobil Zdroj: Facebook/HC Motor České Budějovice, Koláž Športky

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Na dramatický súboj HC Motor České Budějovice a BK Mladá Boleslav rozhodne nezabudne do konca života a to nie len kvôli triumfu domácich, ktorí ovládli drámu po tesnej výhre 5:4 po predĺžení.

Verný fanúšik tímu z južných Čiech sa cez prestávku vďaka priaznivému žrebu dostal na ľadovú plochu, kde mal možnosť ukázať svoje zručnosti s hokejkou. Pred fanúšikom Petrom ale stála zdanlivo neriešiteľná úloha, keď mal za pomoci hokejky poslať puk do miniatúrneho otvoru bránky na druhej strane klziska.

Parádna strela cez celé klzisko si ale našla svoje miesto a fanúšik sa tak mohol radovať z vyhratého luxusného automobilu značky Mercedes a na tento zážitok s určitosťou nezabudne do konca života. "Kúpite si magazín za 30 korún a domov idete v novom Mercedese. Znie to ako fantasmagória, ale je to realita!" pripomenul Motor na sociálnej sieti cenu magazínu.

Viac o téme: HC Motor České Budějovice BK Mladá Boleslav
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: Športky, Facebook/Peter Sagan