Liberec - Pireus 1:3Volejbalistky Dukly Liberec neprošly přes Olympiakos do čtvrtfinále Poháru CEV

Volejbalistky Dukly Liberec nepostoupily do čtvrtfinále Pohár CEV. S Olympiakosem Pireus po venkovní porážce 0:3 neuspěly ani na domácí palubovce, kde dnes podlehly 1:3 na sety. Řecký klub vyřadil v aktuálním ročníku této evropské pohárové soutěže už druhý český klub, v osmifinále ukončil účinkování Králova Pole Brno.

Odvetné utkání play off Poháru CEV volejbalistek Dukla Liberec - Olympiakos Pireus. Michaela Nečasová (vpravo) z Liberce a Maria Genitsaridiová z Olympiakosu.

Severočešky si mohly v odvetě play off dovolit ztratit jen set a úvod zápasu se jim vydařil. Dukla vedla 11:6 a 15:11, ale pak se začala karta obracet a hosté vyhráli 25:22. Druhou sadu ukořistil Olympiakos v poměru 25:23 a rozhodl o svém postupu. Liberec snížil výhrou 25:20 ve třetím setu, ale v tom čtvrtém uhrál jen 18 bodů a jeho účinkování v Poháru CEV skončilo.

V pohárové Evropě nezbyl žádný český ženský celek.