Hlavní obsah

Manchester Utd. - Leeds 2:2Manchester United remizoval s Leedsem a promarnil šanci dotáhnout se na City

Fotbalisté Manchesteru United v anglické lize doma remizovali 2:2 s Leedsem. Rudí ďáblové, kteří prohrávali už 0:2, promarnili šanci dotáhnout se v tabulce na městského rivala City na druhém místě.

Fotbalisté Manchesteru United Jadon Sancho a Lisandro Martinez se radují z gólu proti Leedsu.

Článek

Leeds se ujal vedení už po 55 sekundách hry, kdy se prosadil Gnonto. Šlo o druhý nejrychlejší zásah hostujícího celku na Old Trafford. Dříve na stadionu United skóroval jen Edin Džeko za Manchester City v roce 2014 v 43. sekundě.

Rychlý gól padl i ve druhém poločase, kdy si ve 48. minutě srazil míč do vlastní branky stoper Varane. Jenže v 62. minutě snížil Rashford a o osm minut později vyrovnal Sancho. Otočit skóre už domácí nedokázali.

United v posledních deseti domácích zápasech v lize jen dvakrát ztratili body a na Old Trafford v tomto ročníku Premier League prohráli jedinkrát. V tabulce jim patří třetí místo se ztrátou dvou bodů na druhé City a sedm na vedoucí Arsenal.

Leeds protáhl sérii bez vítězství na osm kol a na 16. místě ho od pásma sestupu dělí jediný bod.

Anglická fotbalová liga - 8. kolo:
Manchester United - Leeds 2:2 (62. Rashford, 70. Sancho - 1. Gnonto, 48. vlastní Varane).