Slovácko jelo na půdu druholigového Hradce Králové jako favorit a svoji pozici potvrdilo. I když hledaly svěřenkyně trenéra Petra Vlachovského dlouho recept na domácí obranu, těsně před přestávkou se nakonec radovala Žufánková, která po změně stran dalšími dvěma přesnými zásahy zkompletovala hattrick a na konečných 4:0 uzavřela Jonášová.

Ve druhém nedělním čtvrtfinále bylo k vidění dokonce o dva góly více. V Plzni šla sice do vedení Lokomotiva, Viktoriánky však do přestávky dokázaly otočit vývoj duelu. Ve druhém poločase se prosadily oba týmy ve stejném poměru, a tak postupují do semifinále Západočešky díky výhře 4:2.

Čtvrtfinále se dohraje na konci tohoto týdne, v pátek hostí liberecký Slovan na umělé trávě v Doubí Spartu a v neděli přijede do Edenu ostravský Baník.