Třinácté kolo nejvyšší soutěže dorostenek skončilo pěti výhrami favoritů, kteří od svých soupeřů neinkasovali. Slavia je po výhře 2:0 v Pardubicích stále bez ztráty bodu, Sparta si na Strahově poradila s Hradcem Králové. Tři body si odvezla Lokomotiva Brno z pražské Julisky a Slovácko zlomilo odpor Baníku až po přestávce. Naopak Plzeň rozhodla o výhře nad posledními Teplicemi již v prvním poločase.

1. liga dorostenek – výsledky 13. kola
FK Pardubice - SK Slavia Praha 0:2 (0:2)
AC Sparta Praha - FC Hradec Králové 4:0 (1:0)
FK Dukla Praha - Lokomotiva Brno H.H. 0:5 (0:2)
1.FC Slovácko - FC Baník Ostrava 4:0 (0:0)
FC Viktoria Plzeň - FK Teplice 6:0 (6:0)

1. liga dorostenek pokračuje hned o víkendu dalším kolem, čtyř utkání se odehrají před reprezentační přestávkou v sobotu, zápas Lokomotivy se Slováckem byl přeložen na závěr března. Dopoledne hostí vedoucí Slavia v Edenu Duklu, Sparta jede do Teplic a Baník Ostrava poměří síly s Viktorií Plzeň. Odpoledne pak dojde na východočeské derby mezi Hradcem Králové a Pardubicemi.