Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Atlético rozstřílelo Sevillu a bodovalo poosmé v řadě

Osmý bodový zisk v řadě si připsali fotbalisté Atlética Madrid ve 24. kole španělské ligy, když deklasovali Sevillu 6:1. Dvěma brankami přispěli Memphis Depay a Álvaro Morata. Vysokým vítězstvím tak oslavil kouč Diego Simeone rekordní 613. zápas na lavičce Atlética.

Memphis Depay nadělil Seville dva góly
zdroj: ČTK/imago sportfotodienst/IMAGO

Kanonádu začal dvěma góly Depay ve 23. a 26. minutě. Šest minut před poločasem odpověděl Nasírí, ale pak skórovali Griezmann, Carrasco a v poslední čtvrthodině dvakrát nejlepší střelec týmu Morata.

Griezmann zaznamenal 150. gól v dresu Atlética a stal se jeho třetím nejlepším střelcem v historii po Luisi Aragonésovi (172 branek) a Adriánu Escuderovi (169). Atlético je třetí, na vedoucí Barcelonu ztrácí 14 bodů. Katalánci až v neděli hostí Valencii.

Poslední Elche zaznamenalo teprve druhou ligovou výhru v sezoně. Na hřišti desáté Mallorcy zvítězilo 1:0 díky brance Boyého z 89. minuty.