Branky, body, vteřiny

Atlético Madrid porazilo sestupem ohroženou Valencii 3:0

Valencii se nedaří a stále musí krotit sestupové myšlenky. Tentokráte bylo nad jejich síly Atlético Madrid. Ve 26. kole španělské ligy vyhrál klub z hlavního města 3:0 a upevnil si třetí místo v tabulce. Po třetí výhře v řadě má pětibodovou ztrátu na druhý Real, který v neděli čeká šlágr s vedoucí Barcelonou.

Antoine Griezmann slaví gól
zdroj: Profimedia

Atlético s Valencií neprohrálo od října 2014 už šestnáct zápasů, o prodloužení série se postarali Griezmann, Carrasco a Lemar.

Valencie se drží jen o skóre nad pásmem sestupu a v neděli do něj může spadnout. Bodově se na něj dotáhla Almería, jež v zápase s Cádizem vybojovala remízu 1:1 gólem z penalty v šesté minutě nastavení.

Výsledky 26. kola španělské fotbalové ligy

Almería - Cádiz 1:1 (90.+6 Melero z pen. - 49. Martí), Vallecano - Girona 2:2 (23. Palazón, 34. Trejo - 29. a 52. Cygankov), Espaňol Barcelona - Celta Vigo 1:3 (86. Gragera - 26. Veiga, 45. Aspas z pen., 82. Pérez), Atlético Madrid - Valencie 3:0 (23. Griezmann, 49. Carrasco, 67. Lemar).