I první minuty odvetného utkání se nesly v nervóznějším tónu, než se začaly prosazovat české hráčky. První gól však vstřelila po sedmnácti minutách kapitánka Nicole Chromečková a zanedlouho přidala další zásah Bartošová. Bavorsku se podařilo snížit, ale Češky do přestávky dokázaly vstřelit další čtyři góly. Pokutový kop proměnila Rupcová, radovala se dvakrát Benešová a gól přidala opět i Chromečková.

Po změně stran pokračovala převaha českého národního týmu. Na 7:1 zvyšovala Benešová svým třetím přesným zásahem, následně přidala i svůj čtvrtý gól. Na konečných 9:1 pro mladé Češky upravila Dytrtová.

„Jsme rádi, že i ve druhém zápase jsme potvrdili, že jsme opravdu lepší tým. Řekli jsme si, které věci musíme v utkání zlepšit, abychom byli úspěšnější. Potěšilo mě, že všechny holky si zahrály, v každém zápase měly vytížení skoro poločas a všechny nás přesvědčily, že bojují o t, aby patřily do reprezentace. Nikdo se nezranil a všechny holky dodržovaly pokyny, za mě velká spokojenost,“ hodnotila odvetu trenérka českého týmu Oľga Kušnierová.

Přípravné utkání

Česko WU15 – Bavorsko WU14 9:1 (6:1)

Branky: 30., 40., 49. a 64. Benešová, 18. a 32. Chromečková N., 20. Bartošová, 27. Rupcová (p.), 69. Dytrtová – 26. Kessler
Sestava ČR: Kvízová – Václavíková (41. Kozáková), Vaněčková A. (41. Výtisková), Šrámková (41. Strašíková), Chodurová (41. Šotová) – Aujeská (41. Dytrtová), Rupcová, Bartošová (41. Kučerová) – Chromečková N. (41. Csizmaziová), Benešová, Veselá J. (41. Balázsová)

Přípravná utkání se Slovenskem:

• 10. 5. Česko WU15 – Slovensko WU15
  • 12. 5. Slovensko WU15 – Česko WU15
Česko WU15 - Bavorsko WU14 9:1 (28.3.2023, přípravné utkání, Plzeň - Prokopávka)