SFK Dukovany 2001 - SK Huhtamaki Okříšky 3:1 (1:0)

Sestava SK: L. Fiala - T. Trnka (80' M. Picmaus), V. Němec, M. Mašek, J. Částka - M. Veleba (69' T. Binka), M. Dočekal, O. Benda, R. Ryšavý - V. Bence, P. Dubský (83' F. Teplan)

MUŽI "B", 25. 3. 2023

SK Huhtamaki Okříšky - FK Opatov 3:2 (1:0)

Branky SK: 19' I. Večeřa, 54' O. Dosedla, 76' M. Ježek

Sestava SK: M. Trnka - M. Hobza, T. Dočkal, M. Večeřa, J. Beránek - Mi. Pařízek (46' D. Šinkovský), J. Dokulil (72' R. Salát), J. Jůza, J. Bulant (46' M. Ježek) - I. Večeřa, O. Dosedla (60' K. Kresa)

Úvodní jarní utkání se odehrávalo v režii hostů z Opatova. Ti měli v první půli několik ložených šancí a nastřelili i brankovou konstrukci. Vynikal však domácí gólman Trnka, který zlikvidoval minimálně 3 tutovka hostí. Do vedení šli však domácí, když se po nahrávce Jůzy prosadil I. Večeřa. Druhý poločas nabídl gólové hody. Ty začal proměněným samotným nájezdem Dosedla - 2:0. Hosty to nepoložilo a odměnou jim bylo snížení. Když se nemohli prosadit sami, pomohl krásně umístěnou hlavičkou domácí stoper M. Večeřa. Trnka neměl šanci - 2:1. V 67. minutě bylo srovnáno. Po chybě v domácí defenzivě se dostal ke střele z velkého vápna Svaříček a nechytatelně umístil k tyči - 2:2. Pak už to bylo kdo s koho. Rozhodnutí přišlo po souhře domácích dorostenců Šinkovského a Ježka. Prvně jmenovaný centroval a druhý při své premiéře za muže rozhodl - 3:2.

Tiskovka:

Jiří Paděra, vedoucí mužstva SK Huhtamaki Okříšky: "Hosté byli lepší, my produktivnější. Klasické první jarní utkání plné nepřesností a chyb na obou stranách. Jsme rádi za vítězství a především za to, že se prosadilo mládí".

Jan Tekal, obránce FK Opatov: "Kdybychom nebyli dřeváci, s přehledem bychom vyhráli aspoň 7:3. Rozhodla naše střelecká impotence".