Barcelona - Atlético 1:0Barcelona v šlágru španělské ligy porazila Atlético

Vedoucí Barcelona v nedělním šlágru 30. kola španělské fotbalové ligy doma porazila třetí Atlético Madrid 1:0 a na druhý Real Madrid má stále náskok 11 bodů. Jedinou branku vstřelil ve 44. minutě Ferrán Torres.

Fotbalisté Barcelony se radují z gólu proti Atlétiku Madrid.

Madridští svěřenci Diega Simeoneho poznali v lize hořkost porážky poprvé po 13 zápasech, naposledy prohráli 8. ledna doma právě s Barcelonou (0:1). Na ligového lídra ztrácejí 16 bodů, na městské rivaly z Realu pět.

Sevilla doma porazila šestý Villarreal 2:1. Úvodní branku vstřelil v prvním poločase domácí Mir, dvanáct minut po přestávce srovnal Torres. V nastavení druhého dějství rozhodl o výhře Sevilly a posunu na dvanácté místo její nejlepší střelec Nasírí, pro nějž to znamenalo osmý gól v sezoně. "Žlutá ponorka" prohrála druhý zápas po sobě a na nepohárové příčky má náskok už jen jeden bod.