MUŽI "A", 27. 5. 2023

SK Huhtamaki Okříšky - TJ Slovan Kamenice nad Lipou 1:1 (0:1)

Branka SK: 77' P. Dubský

Sestava SK: L. Fiala - T. Trnka (68' T. Binka), V. Němec, O. Benda, F. Rampír - J. Částka, M. Dočekal, R. Ryšavý, T. Růžička - V. Bence, P. Dubský (90'+3' M. Picmaus)

Domácí začali utkání s favorizovanými hosty s respektem. Hosté zahrozili ve 12. minutě, když Hadrava zleva odcentroval na Brože, ale ten na míč nedosáhl, přesto míč skončil těsně vedle domácí branky. O několik minut později podnikli domácí rychlý přechod po levé straně a Růžičkův centr hledal Dubského, který ale míč netrefil po rozhození hostujícím stoperem. Ve 20. minutě hostující V. Dvořák obešel Bendy a vystřelil, jeho pokus se odrazil od Němce zpět k jeho nohám a z dorážky už se Dvořák nemíli – 0:1. Hned po rozehrání se opět V. Dvořák vřítil do domácího pokutového území, kde jej za cenu faulu a pokutového kopu zasmtavil domácí Rampír. K pokutovému kopu se postavil hostující Filípek, ale jeho střelu Fiala ustál a zneškodnil. Ve 37. minutě se míč po dlouhém autu domácího Trnky dostal až k volnému Ryšavému, ale ten z voleje trefil hostujícího brankáře. Hostující Filípek se přece jen zapsal do utkání, když byl před koncem prvního poločasu po faulu na Rampíra odměněn druhou žlutou kartou a byl vyloučen.

Ve druhém poločase se domácí proti oslabenému hostujícímu týmu snažili o vyrovnání, ale pokusy Benceho a Dubského zlikvidoval hostující brankář. Domácí se dočkali vyrovnání v 77. minutě, když si přihrávku Němce za obranu hostí krásně zpracoval Dubský, utekl hostující obraně a poslal míč za záda hostujícího brankáře - 1:1. Hosté i v desíti hrozili z rychlých brejků, ale domácí remízu pohlídali.

MUŽI "B", 28. 5. 2023

SK Huhtamaki Okříšky - SK Čáslavice 2:6 (1:3)

Branky SK: 4' M. Picmaus, 62' I. Večeřa

Sestava SK: M. Trnka - L. Zelenka, J. Dokulil, T. Dočkal, O. Dosedla (21' Mi. Pařízek) - M. Picmaus, J. Popelář, K. Kresa, J. Jůza (70' Ma. Pařízek) - I. Večeřa, V. Bulant

Prvních patnáct minut se hrálo pouze na polovině Čáslavic. Již v 5. minutě Bulant poslal do samostatného nájezdu Picmause, který jesličkama poslal domácí do vedení. V 11. minutě střílel Bulant, ale gólman krásným zákrokem vyrazil na roh. V rukavicích Belvončíka skončily i další šance a tak hosté dostali několik dárků po chybách obrany domácích. Nákop za obranu, chaos na vápně a srovnání M. Růžičkou. O chvíli později spadla hostům do klína penalta, kterou se štěstím proměnil Bulička. Ve 40. minutě podnikli hosté brejk, nahrávku Růžičky napříč vápnem zužitkoval v klidu do prázdné branky Bulička

V 53. minutě přišla ztráta balónu u vápna a střelu Šimka zastavila tyč domácí svatyně. Hostující špílmachr o 2 minuty později už využil další chyby a hosté vedli 1:4. Naděje domácím svitla v 63. minutě. Jůza poslal lobem za obranu do šance Večeřu, který tváří v tvář Belvončíkovi nezaváhal. O minutu později mohlo být pro domácí veseleji, ale Bulant v samostatném nájezdu selhal. V závěru hráli domácí vabank a hosté ještě dvakrát využili otevřených dveří v okříšské defenzivě.

Tiskovka:

Pavel Teplan, fanoušek SK Okříšky: Pochvala patří dorostencům, kteří byli jedni z nejlepších v našem týmu. Myslím, že výsledek je pro nás krutý. Neřekl bych, že jsme byli horší, ale Čáslavice proměnili vše co mohli, zato my neproměnili spoustu šancí. Škoda, že to nebylo po deseti minutách 3:0.

STARŠÍ DOROST, 27. 5. 2023

SK Telč - SK Huhtamaki Okříšky 2:2 (2:0)

Branky SK: 47' Mi. Pařízek, 72' Ma. Pařízek

Sestava SK: P. Růžička - D. Požár, Z. Barák, J. Popelář, Mi. Pařízek, J. Bulant, D. Havlíček, M. Vrzal, T. Tomek (L. Neumann), M. Ježek (78' V. Ježek), D. Šinkovský (46' Ma. Pařízek)

DOROST "B", 28. 5. 2023

FK Podhorácko 2015 - SK Huhtamaki Okříšky 3:4 (3:1)

Branky SK: 10' V. Němec, 50' Z. Barák, 52' M. Vrzal, 60' D. Šinkovský

Sestava SK: D. Ježek - B. Neubert, V. Němec, Z. Barák, D. Šinkovský, Ma. Pařízek, M. Vrzal, L. Neumann, V. Ježek, J. Kratochvíl, A. Kratochvíl

STARŠÍ ŽÁCI "A", 27. 5. 2023

SK Huhtamaki Okříšky - FC Velké Meziříčí 3:2 (2:2)

Branky SK: 13' a 50' P. Dračka, 7' Š. Gajdoš

Sestava SK: D. Ježek - R. Blažek, A. Kratochvíl, Z. Kouba, P. Dračka, Š. Gajdoš, T. Lojda, J. Kružík, O. Němec, J. Novotný, M. Juza (T. Vyskočil, A. Klement)

MLADŠÍ ŽÁCI "A", 27. 5. 2023

SK Huhtamaki Okříšky - FC Velké Meziříčí 1:5 (0:3)

Branka SK: 67' L. Čermák

Sestava SK: Š. Pevný - V. Rygl, J. Tekal, T. Barák, G. Simonides, A. Kirchdorfer, M. Caha, L. Čermák, M. Novák, J. Štěpnička, M. Vláčil (D. Nestr, D. Vlašín)

MLADŠÍ ŽÁCI "B", 28. 5. 2023

SK Huhtamaki Okříšky - 1. SK Rouchovany 6:0 (1:0)

Branky SK: 21' D. Chaloupka, 41' O. Komínek, 43' M. Průša, 46' D. Nováček, 59' M. Pavelka, 61' M. Kulovaný

Sestava SK: S. Ludvík - A. Pavelka, M. Pavelka, O. Komínek, M. Kulovaný, M. Šimek, D. Nováček, M. Průša, J. Vodička, Vá. Voda, P. M. Chňoupek (D. Chaloupka, M. Neumann)

STARŠÍ PŘÍPRAVKA "A" (věk 9-10 let), 27. 5. 2023

TJ Koněšín - SK Huhtamaki Okříšky 2:12 (1:7)

Branky SK: 4x O. Ježek, 3x M. Čajánek, 3x Š. Kejnovský, 2x D. Caha

TJ Koněšín - SK Huhtamaki Okříšky 0:6 (0:4)

Branky SK: 2x D. Caha, O. Ježek, Š. Kejnovský, J. Kouba, V. Vostal

STARŠÍ PŘÍPRAVKA "B" (věk 9-10 let), 26. 5. 2023

SK Huhtamaki Okříšky - SK Moravské Budějovice "B" 6:3 (3:2)